Başkan Tatar, yaşlı ve hasta vatandaşları yalnız bırakmadı

Başverimli Belde belediye başkanı Medeni Tatar, bayram günlerinde belde de yaşayan 65 yaş üstü ve yalnız yaşayan vatandaşları evlerinde ziyaret ederek bayramlarını kutladı. Şırnak AJANS – Şırnak Silopi’ye bağlı Başverimli’de 65 yaş üstü ve yalnız yaşayan vatandaşları evlerinde ziyaret eden Belediye Başkanı Medeni Tatar, bayramlarını kutlayıp kendilerine hediye verdi. Ak Partili Başverimli Belde belediye başkanı […]

Başkan Tatar, yaşlı ve hasta vatandaşları yalnız bırakmadı
Başkan Tatar, yaşlı ve hasta vatandaşları yalnız bırakmadı
Şırnak Ajans
  • Yayınlanma15 Mayıs 2021 09:18

Başverimli Belde belediye başkanı Medeni Tatar, bayram günlerinde belde de yaşayan 65 yaş üstü ve yalnız yaşayan vatandaşları evlerinde ziyaret ederek bayramlarını kutladı.

Şırnak AJANS – Şırnak Silopi’ye bağlı Başverimli’de 65 yaş üstü ve yalnız yaşayan vatandaşları evlerinde ziyaret eden Belediye Başkanı Medeni Tatar, bayramlarını kutlayıp kendilerine hediye verdi.

Ak Partili Başverimli Belde belediye başkanı Medeni Tatar belde’deki yaşlı ve hastaları ziyaret etti, dışarı çıkamayan vatandaşların yanına gitti onlara çeşitli hediyeler verdi. TATAR “Paylaşarak daha çok huzur bulacağımızı, bölüşerek daha çok olacağını unutmayalım. Bizlerden sevgi ve dostlu bekleyen sevdiklerimizi ve komşularımızı unutmayalım” dedi.

Karşılarında Başkan Tatar’ı görünce sevinen vatandaşlar da, kendisine ziyaret için teşekkür etti. Başkan Tatar, bayramda koronavirüs salgınından dolayı sokağa çıkma yasağının uygulandığını hatırlatarak, “Kapıdan da olsa büyüklerimizi ziyaret edip, ellerini öpemesek de gönüllerine dokunarak bir nebze mutlu etmek istanbul escort istedik. Şükürler olsun ki normalleşme süreci başlayacak. Bu virüs illetinden Allah’ın izniyle kurtulacağız. Biraz daha sabır nice güzel bayramlar bizlerin olacak. Bu vesile ile Tüm İslam aleminin mübarek Ramazan Bayramı’nı kutluyorum. Rabbim nice güzel bayramlar görmeyi nasip etsin” dedi.