Ünlü Oyuncu “Elif Ana” Film Çekimlerinde Rekor Kırdı

Yapımcılığını Life is a Movie Film Prodüksiyon Kazım Çarman, Hasan Bilmeç ve Ökkeş Sevimli’nin yaptığı, yönetmenliğini Semir Aslanyürek ve Kazım Öz’ün üstlendiği, senaryosunu Nihat Behram’ın kaleme aldığı “Elif Ana” filminin oyuncularından Kazım Çarman kendi kendine söz verdiği bir hayalini yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyor. Şırnak AJANS– Ünlü oyuncu Kazım Çarman 10 yıldır üzerinde çalıştıkları Elif Ana […]

Ünlü Oyuncu “Elif Ana” Film Çekimlerinde Rekor Kırdı
Ünlü Oyuncu “Elif Ana” Film Çekimlerinde Rekor Kırdı
Şırnak Ajans
  • Yayınlanma17 Ocak 2022 09:37
Yapımcılığını Life is a Movie Film Prodüksiyon Kazım Çarman, Hasan Bilmeç ve Ökkeş Sevimli’nin yaptığı, yönetmenliğini Semir Aslanyürek ve Kazım Öz’ün üstlendiği, senaryosunu Nihat Behram’ın kaleme aldığı “Elif Ana” filminin oyuncularından Kazım Çarman kendi kendine söz verdiği bir hayalini yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyor.

Şırnak AJANS– Ünlü oyuncu Kazım Çarman 10 yıldır üzerinde çalıştıkları Elif Ana filmin’in çekimleri başladığında Maraşt’a bulunan Ali Baba Türbesinden Elif Ana Türbesine kadar toplam 29.7 kilometreyi 2 saat 14 dakkikada koşarak  hayalini gerçekleştirdi.
Hayalini Gerçekleştirdi 
Kazım Çarman duygularını şöyle dile getirdi; Kendi kendime söz verdim 10 yıldır bu anı bekledim Elif Ana filmin çekimlerine başlarsak bu mesafeyi koşarım dedim. Hayatımda çok ödül aldım Efsane şampiyonluk ödülünü aldım ama bu film benim en büyük hayalimdi dedi.