TISİAD’den Şırnak’a üst düzey çıkarma..

Türkiye– Irak Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TISİAD) genel başkan Kılıç başkanlığında Şırnak merkez ve ilçelerin yanı sıra Şırnak valiliği ile Habur sınır kapısını ziyaret etti. Şırnak AJANS – Türkiye – Irak ülkeleri arasında ticari, sosyo-ekonomik ve kültürel ilişkilerin arttırılması, mevcut ilişkilerin geliştirilmesi ve devamlılığının sağlanması için faaliyet gösteren “Türkiye– Irak Sanayicileri ve İşadamları Derneği”nin (TISİAD) […]

TISİAD’den Şırnak’a üst düzey çıkarma..
TISİAD’den Şırnak’a üst düzey çıkarma..
Şırnak Ajans
  • Yayınlanma3 Ekim 2020 07:30

Türkiye– Irak Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TISİAD) genel başkan Kılıç başkanlığında Şırnak merkez ve ilçelerin yanı sıra Şırnak valiliği ile Habur sınır kapısını ziyaret etti.

Şırnak AJANS – Türkiye – Irak ülkeleri arasında ticari, sosyo-ekonomik ve kültürel ilişkilerin arttırılması, mevcut ilişkilerin geliştirilmesi ve devamlılığının sağlanması için faaliyet gösteren “Türkiye– Irak Sanayicileri ve İşadamları Derneği”nin (TISİAD) Genel Başkanı Nevaf Kılıç, beraberinde Genel Başkan Yardımcıları Ahmet Akkurt ile Genel Başkan Yardımcısı ve derneğin Şırnak Şube Başkanı Reber Haşimoğlu,Derneğin Silopi ilçe Başkanı kemal ÖZDEMIR üyeler Abdulsamet Yıldızgörer, Orhan Altınöz ve Hakan HAŞİMOĞLU ile birlikte Vali Ali Hamza Pehlivan’ı ziyaret etti.

TISİAD Genel Başkanı Kılıç, derneğin faaliyetleri hakkında Vali Pehlivan’a bilgi verdi. Yapılan görüşmede Şırnak ilimiz ve bölgemizde gerçekleştirilen ticari faaliyetler ve Habur Gümrük Kapısı başta olmak üzere çeşitli konularda değerlendirme ve bilgi alışverişlerinde bulunuldu.

Ziyarette TISİAD heyetine Şırnak TSO Başkanı Osman Geliş de eşlik etti.