TİGAD, 1 Mayıs İşçi ve Emekçiler Bayramını kutladı

Şırnak AJANS – TİGAD (Türkiye İnternet Gazetecileri Derneği) Genel Başkanı Okan Geçgel, işçi ve emekçiler tarafından dünya çapında kutlanan, birlik, dayanışma ve haksızlıklarla mücadele günü 1 Mayıs İşçi ve Emekçiler Bayramını kutlayan bir mesaj yayınladı. “1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü” emeğin, birliğin, dayanışmanın ve kardeşliğin en önemli sembollerinden biri olarak, her yıl tüm dünyada […]

TİGAD, 1 Mayıs İşçi ve Emekçiler Bayramını kutladı
TİGAD, 1 Mayıs İşçi ve Emekçiler Bayramını kutladı
Şırnak Ajans
  • Yayınlanma1 Mayıs 2020 10:46

Şırnak AJANS – TİGAD (Türkiye İnternet Gazetecileri Derneği) Genel Başkanı Okan Geçgel, işçi ve emekçiler tarafından dünya çapında kutlanan, birlik, dayanışma ve haksızlıklarla mücadele günü 1 Mayıs İşçi ve Emekçiler Bayramını kutlayan bir mesaj yayınladı.
“1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü” emeğin, birliğin, dayanışmanın ve kardeşliğin en önemli sembollerinden biri olarak, her yıl tüm dünyada ve ülkemizde bir bayram havasında kutlanmaktadır.
Yaşamakta olduğumuz bu meşakkatli zamanlarda, ailelerinden uzak ve yüksek risk altında canla başla görev yapan sağlık çalışanlarımızla, her zaman olduğu gibi gece gündüz vazifelerinin başında olan fedakâr basın emekçileri, doğru ve güvenilir bilgiyi vazife aşkıyla yürütmekte.


Dünyayı ve Ülkemizi sarsan pandemi döneminin azimle ve fedakârlıklarla aşılacağına yürekten inanan ve bu inançla büyük bir emek, büyük bir dayanışma gösteren basın çalışanlarımızın her bir ferdiyle bu yıl çok daha anlamlı, çok daha özel bir “1 Mayıs” yaşıyoruz.
Bu hislerle, başta basın camiasının kıymetli mensupları olmak üzere, ülkemizin büyümesi ve kalkınması için çalışan tüm emekçilerimizin “1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü”nü kutluyor, sağlıklı ve güzel günler diliyorum.