Şırnaklı Öğrenciler Deniz görmenin heyecanını yaşadı

Şırnak AJANS- Şırnak ilçelerinde eğitim gören öğrencilerden 184 öğrenci Antalyalı akranları tarafından çiçeklerle karşılandı. İçişleri Bakanlığının ‘Biz Anadoluyuz’ projesi kapsamında Şırnak’ın Beytüşşebap ve Güçlükonak ilçelerinden 184 öğrenci gezi için gittiği Antalya’da havalimanında görkemli bir törenle karşılandı. Deniz görmenin heyecanını yaşadılar.. Antalya’ya ilk defa gelen ve doyasıya eğlenen öğrenciler ilk kez deniz görmenin heyecanını yaşadı. İçişleri […]

Şırnaklı Öğrenciler Deniz görmenin heyecanını yaşadı
Şırnaklı Öğrenciler Deniz görmenin heyecanını yaşadı
  • Yayınlanma2 Aralık 2017 09:18

Şırnak AJANS- Şırnak ilçelerinde eğitim gören öğrencilerden 184 öğrenci Antalyalı akranları tarafından çiçeklerle karşılandı.

İçişleri Bakanlığının ‘Biz Anadoluyuz’ projesi kapsamında Şırnak’ın Beytüşşebap ve Güçlükonak ilçelerinden 184 öğrenci gezi için gittiği Antalya’da havalimanında görkemli bir törenle karşılandı.

Deniz görmenin heyecanını yaşadılar..

Antalya’ya ilk defa gelen ve doyasıya eğlenen öğrenciler ilk kez deniz görmenin heyecanını yaşadı. İçişleri Bakanlığı tarafından hayata geçirilen, Doğu ve Güneydoğu bölgelerinden 50 bin çocuğun batı illerini tanımasını öngören ‘Biz Anadoluyuz’ projesi kapsamında Şırnak’ın Beytüşşebap ve Güçlükonak ilçelerinden gelen 184 öğrenci, öğretmen ve idarecilerden oluşan kafile Antalya’nın tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerini keşfetti.

Kaleiçi, Yivli Minare Camii ve Yat Limanını gezen öğrenciler daha sonra konaklamak için otobüslerle 5 yıldızlı otele geçti.