Şırnak İl Çevre sehircilik müdürlüğü görevinden ayrılan Zafer Sökmen bir açıklama yaptı.

Şırnak AJANS – Geçtiğimiz günlerde görevinden ayrılan Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Zafer Sökmen, açıklama yaptı. Bugüne kadar yaptıkları bazı çalışmaları anlatan Sökmen, “Çalışmalarımızda  alışılagelmişin dışında sorunlarla uğraşıldığının, çözüme kavuşturmak için çok ciddi gayret gösterildiğinin ve çoğu sorunun çözüldüğünün bilinmesini isterim.Haksahibi vatandaşlarımızın sorunlarının çözülmesine yönelik yürütülen çalışmalarda, dışımızda gelişen aksaklıklar nedeniyle yaşanan gecikmelerden ötürü gösterilen anlayış ve sabır nedeniyle vatandaşlarımıza ayrıca teşekkür ederim. “dedi

Şırna Çevre ve Şehircilik eski il müdürü Zafer Sökmen şu ifadelere yer verdi; ” İki yıla yakın bir süre yürütmüş olduğum Şırnak Çevre ve Şehircilik İl Müdürü görevimden 21.12.2020 itibari ile ayrılmış ve görevi yeni atanan il müdürümüze devretmiş bulunmaktayım. Görev süresince mesai kavramına takılmadan, gece vakitlerini kurumda veya evde çalışarak geçiren, hafta sonları zamanlarından feragat edip ağırlıklı olarak şırnak, cizre, silopi ve idil ilçesinde yürütülen işleri yetiştirmek için büyük bir gayret ve özveri ile çalışan bütün çalışma arkadaşlarıma, sorunları aşma noktasında her zaman olanaklar sunarak yanımızda olan başta sn. Bakanımız, genel müdürümüz, daire başkanlarımıza, her zaman pozitif enerjisi ile bizleri destekleyen ve çalışmalarımıza yön veren sn valimiz ve vali yardımcılarımıza, koordinasyon içinde olduğumuz bütün kurum müdürlerimize çok teşekkür ediyorum.

Çalışmalarımızda  alışılagelmişin dışında sorunlarla uğraşıldığının, çözüme kavuşturmak için çok ciddi gayret gösterildiğinin ve çoğu sorunun çözüldüğünün bilinmesini isterim. Haksahibi vatandaşlarımızın sorunlarının çözülmesine yönelik yürütülen çalışmalarda, dışımızda gelişen aksaklıklar nedeniyle yaşanan gecikmelerden ötürü gösterilen anlayış ve sabır nedeniyle vatandaşlarımıza ayrıca teşekkür ederim. Şırnak sevdalısı bir kardeşiniz olarak bu bir veda değil aksine sizlere teşekkür yazısı olup,  her zamanki gibi kapımın herkese açık olduğunu, her konuda yardımcı olma noktasında hazır olduğumu belirtip saygılarımı sunuyorum.”