Şırnak TSO’nın yeni yönetimi çalışmalarına START verdi

Şırnak Sanayi ve Ticaret odası (ŞTSO) meslek gruplarındaki nefes kesen yarış Ekim ayı başında yapılan seçimle bitmesinin ardından güven tazeleyen Osman Geliş yeni yönetimini oluşturdu. Şırnak Ticaret ve Sanayi Odası (ŞTSO) Yönetim Kurulu Başkanı, yönetim kurulu üyeleri, disiplin ve genel kurul delegelerinin seçiminin ardından meclis başkanlığı seçimi yapıldı. Şırnak Ticaret ve Sanayi Odası (ŞTSO) meclis […]

Şırnak TSO’nın yeni yönetimi çalışmalarına START verdi
Şırnak TSO’nın yeni yönetimi çalışmalarına START verdi
Şırnak Ajans
  • Yayınlanma15 Ekim 2022 08:40

Şırnak Sanayi ve Ticaret odası (ŞTSO) meslek gruplarındaki nefes kesen yarış Ekim ayı başında yapılan seçimle bitmesinin ardından güven tazeleyen Osman Geliş yeni yönetimini oluşturdu.

Şırnak Ticaret ve Sanayi Odası (ŞTSO) Yönetim Kurulu Başkanı, yönetim kurulu üyeleri, disiplin ve genel kurul delegelerinin seçiminin ardından meclis başkanlığı seçimi yapıldı.

Şırnak Ticaret ve Sanayi Odası (ŞTSO) meclis başkanı Zekeriya ÖKTEN

Şırnak Ticaret ve Sanayi Odası (ŞTSO) meclis başkanlığı seçiminde Zekeriya Ökten başkan olarak seçildi.

Seçim sonrası değerlendirmede bulunan Zekeriya Ökten, kendisine gösterilen teveccühten dolayı teşekkür ederek, “yorucu bir seçim dönemi geçirdik. Hayırlara vesile olmasını diliyorum. Başta Yönetim Kurulu Başkanımızı, Yönetim Kurulu üyelerimizi, TOBB delegelerimizi, disiplin kurulu üyelerimizi seçilen bütün arkadaşlarımızı canı gönülden kutluyorum. Hepimize hayırlı ve uğurlu olsun.’’ Diyerek duygularını ifade etti.

Şırnak Ticaret ve Sanayi Odası (ŞTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Osman Geliş ise Yönetim Kurulu ve meclis olarak uyumlu bir şekilde çalışacaklarını ifade ederek yeni seçilen meclis divanına başarılar diledi.

Seçim sonrası tebrik kabulllerini yapan Şırnak Ticaret ve Sanayi Odası (ŞTSO) Osman Geliş, yönetim kurulu ile meclis kurulunun oluşmasından sonra iade ziyaretlerini gerçekleştirmeye başladı. İl ziyaretlerini Şırnak Valisi Osman Bilgin’e yaptıktan sonra Şırnak Belediye Başkanı Mehmet Yarka’yı ziyaret ettiler.

Şırnak AJANS/Halil Azizoğlu