Silopi’li çocuklardan Polis amcalarına MEKTUP

Silopi Yenişehir Ortaokulu öğrencileri Türkçe dersinde mektup yazma yarışması sonrası emniyet mensuplarına yazılan mektuplar öğretmenleri eşliğinde polis amcalarına teslim edildi. Şırnak’ın Silopi İlçe Emniyet Müdürlüğü mensuplarına mektup yazan çocuklar, emniyet birimlerini dolaşarak eğlenceli vakit geçirdi. Silopi Yenişehir Ortaokulu öğrencileri Türkçe dersinde mektup yazma yarışması düzenledi. Öğrenciler, İlçe Emniyet Müdürlüğü personellerine yazdıkları mektupları İlçe Emniyet Müdürü […]

Silopi’li çocuklardan Polis amcalarına MEKTUP
Silopi’li çocuklardan Polis amcalarına MEKTUP
Şırnak Ajans
  • Yayınlanma5 Haziran 2022 08:02

Silopi Yenişehir Ortaokulu öğrencileri Türkçe dersinde mektup yazma yarışması sonrası emniyet mensuplarına yazılan mektuplar öğretmenleri eşliğinde polis amcalarına teslim edildi.

Şırnak’ın Silopi İlçe Emniyet Müdürlüğü mensuplarına mektup yazan çocuklar, emniyet birimlerini dolaşarak eğlenceli vakit geçirdi.
Silopi Yenişehir Ortaokulu öğrencileri Türkçe dersinde mektup yazma yarışması düzenledi.

Öğrenciler, İlçe Emniyet Müdürlüğü personellerine yazdıkları mektupları İlçe Emniyet Müdürü İzzet Karaduman’ın makamında teslim etti. Karaduman, öğrencileri makamında ağırlayarak sohbet etti ve çeşitli ikramlarda bulundu.

Daha sonra çocuklar, Toplum Destekli Polislik Büro Amirliğince çeşitli birimleri dolaştı. Karaduman’ın talimatı ile haber merkezini ziyaret eden öğrenciler, burada ilçedeki Kent Güvenlik Yönetim Sistemi (KGYS) kameraları ve ihbar hattı ile ilgili bilgi aldı. Daha sonra İlçe Emniyet Müdürlüğü bahçesinde trafik aracı megafonundan anons yaptı.

Program sonrasında İlçe Emniyet Müdürü İzzet Karaduman ve İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı Toplum Destekli Polislik büro amirliği, Narkotik Suçlarla Mücadele büro amirliği ve Trafik Tescil Büro amirliği personelleri Yenişehir Ortaokulunda öğrencileri ziyaret etti. Şırnak AJANS