Silopi’deki bayram kutlamasına vatandaşlar da katıldı

Silopi kaymakamlığı tarafından bayramlaşma programı düzenlendi. Silopi kaymakamlığı ile Silopi Belediye Başkanlığı tarafından 172.Zırhlı Tugayı tesislerinde Ramazan Bayramı münasebetiyle ilçe protokolü ile vatandaşların biraraya geldiği bayramlaşma programı düzenledi. 172.Zırhlı Tugayı tesislerinde bayramlaşma programına,Silopi kaymakamı ve aynı zamanda belediye başkan vekilinin yanısıra sivil toplum kuruluşları ile  vatandaşlar katıldı. Bayramlaşma programına İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili […]

Silopi’deki bayram kutlamasına vatandaşlar da katıldı
Silopi’deki bayram kutlamasına vatandaşlar da katıldı
Şırnak Ajans
  • Yayınlanma19 Haziran 2018 07:41

Silopi kaymakamlığı tarafından bayramlaşma programı düzenlendi.

Silopi kaymakamlığı ile Silopi Belediye Başkanlığı tarafından 172.Zırhlı Tugayı tesislerinde Ramazan Bayramı münasebetiyle ilçe protokolü ile vatandaşların biraraya geldiği bayramlaşma programı düzenledi.

172.Zırhlı Tugayı tesislerinde bayramlaşma programına,Silopi kaymakamı ve aynı zamanda belediye başkan vekilinin yanısıra sivil toplum kuruluşları ile  vatandaşlar katıldı.

Bayramlaşma programına İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Sayın Sezer IŞIKTAŞ,  172. Zırhlı Tugay Komutanı Tuğgeneral Bülent TEMİZER, Cumhuriyet Başsavcı V. Emre KOÇAK, İlçe Emniyet Müdürü Selçuk ERDOĞAN, İlçe Jandarma Komutanı Cem YALÇIN,  daire amirleri, sivil toplum kuruluşları, siyasi partiler, köy ve mahalle muhtarları ile kalabalık vatandaş grubu katıldı.

İlçe protokolü bayrama katılanların bayramlarını kutladı. Yapılan ikramlardan sonra İlçe İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Sayın Sezer IŞIKTAŞ ile 172. Zırhlı Tugay Komutanı Tuğgeneral Bülent TEMİZER birer konuşma yaparak Bayramın ülkemizin birliği ve kardeşliğine vesile olması, bu bayramı huzurlu ve güvenli bir ortamda kutlamanın önemine işaret ederek böyle bir ortamda bayram kutlamanın sevincini yaşadıklarını belirtti ve katılımcılara teşekkür ettiler.

Daha sonra katılımcılar protokol tarafından uğurlandılar.