Silopi’de Kuyumcular Dernek açtı

Şırnak’ın Silopi ilçesinde bir araya gelen kuyumcular dernek kurdu. Silopi ilçesi Koç İlk ve Ortaokulu konferans salonunda bir araya gelen kuyumcular yaptıkları olağanüstü toplantı sorucu kuyumcu Salih Ay’ı dernek başkanı seçti. Salih Ay, başkanlık seçiminin ardından konuşma yaparak derneğin kuruluş amacına değindi. Ay, “Derneğimizin faaliyetleri arasında halkımızın, tüketicimizin ve esnaflarımızın haklarını savunup kollayacağımıza emin olsunlar. […]

Silopi’de Kuyumcular Dernek açtı
Silopi’de Kuyumcular Dernek açtı
baykal
  • Yayınlanma15 Aralık 2017 05:50

Şırnak’ın Silopi ilçesinde bir araya gelen kuyumcular dernek kurdu.

Silopi ilçesi Koç İlk ve Ortaokulu konferans salonunda bir araya gelen kuyumcular yaptıkları olağanüstü toplantı sorucu kuyumcu Salih Ay’ı dernek başkanı seçti.

Salih Ay, başkanlık seçiminin ardından konuşma yaparak derneğin kuruluş amacına değindi.

Ay, “Derneğimizin faaliyetleri arasında halkımızın, tüketicimizin ve esnaflarımızın haklarını savunup kollayacağımıza emin olsunlar. Bu günden itibaren esnaflarımız ve halkımız daha çok iyi hizmet göreceğine ve Altın alışverişlerinde içlerinin daha rahat olacağına inanıyoruz. Artık kimse kafasına göre müşterilere fiyat biçemeyecek. Silopi ilçesinin altın piyasasını istişare sonucu belirleyeceğiz” dedi.