Silopi’de kadın polisler “malvarlığına karşı işlenen suçlar” hakkında bilgilendirme yaptı

Şırnak’ın Silopi ilçe emniyet müdürlüğüne bağlı toplum destekli polislik büro amirliğince görevli kadın polisler “malvarlığına karşı işlenen suçlar” hakkında bilgilendirme yapıp broşür dağıttı. Silopi Toplum Destekli Polislik Büro Amirliğine görevli kadın polisler , polis güvenlik ve kontrol noktalarında sürücülere ve ipek yolu caddesindeki esnaflara “malvarlığına karşı işlenen suçlar” hakkında bilgilendirmeler yapıp bilgilendirici broşürler dağıttı. Silopi […]

Silopi’de kadın polisler “malvarlığına karşı işlenen suçlar” hakkında bilgilendirme yaptı
Silopi’de kadın polisler “malvarlığına karşı işlenen suçlar” hakkında bilgilendirme yaptı
Şırnak Ajans
  • Yayınlanma24 Ekim 2022 06:54

Şırnak’ın Silopi ilçe emniyet müdürlüğüne bağlı toplum destekli polislik büro amirliğince görevli kadın polisler “malvarlığına karşı işlenen suçlar” hakkında bilgilendirme yapıp broşür dağıttı.

Silopi Toplum Destekli Polislik Büro Amirliğine görevli kadın polisler , polis güvenlik ve kontrol noktalarında sürücülere ve ipek yolu caddesindeki esnaflara “malvarlığına karşı işlenen suçlar” hakkında bilgilendirmeler yapıp bilgilendirici broşürler dağıttı.

Silopi Emniyet müdürlüğü, vatandaşları hırsızlık olaylarına karşı uyarıp önlemler hakkında bilgi verdi.

Silopi İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Silopi genelindeki vatandaşları gerek işyerlerinde, gerekse evlerinde ziyaret ederek, hırsızlıklara karşı uyarıp, alabilecekleri tedbirler hakkında bilgilendirmede bulundu ve tedbirlerin sağlayacak faydalara dikkat çekti.

Vatandaşlara mal varlığına karşı suçların oto ve otodan hırsızlık, ev ve iş yerlerinde hırsızlık şeklinde bilgilendirme yapan Silopi İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, vatandaşlara mal varlığına karşı işlenen suçlar konusunda da bilgilendirici broşür dağıtarak, PTT, banka şubesi ve atm’lerin önünde bulunan vatandaşların yanı sıra polis güvenlik ve kontrol noktalarında sürücülere ve ipek yolu caddesindeki esnaflara mal varlığına karşı işlenen suçları anlatıp dikkatli olmalarını istedi.  Şırnak AJANS/ Halil Azizoğlu