SENYADER Engellileri Sevindirdi

Şırnak’ın Silopi ilçesinde faaliyette bulunan Silopi Engelliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (SENYADER) yöneticileri, bir özel eğitim ve rehabilitasyon merkezinde bulunan engelliler ile bir araya geldi. Şırnak’ın Silopi ilçesinde faaliyette bulunan Silopi Engelliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (SENYADER) yöneticileri, bir özel eğitim ve rehabilitasyon merkezinde bulunan engelliler ile bir araya geldi. Dernek yöneticileri, yanlarında getirdikleri hediyelerle […]

SENYADER Engellileri Sevindirdi
SENYADER Engellileri Sevindirdi
Şırnak Ajans
  • Yayınlanma3 Ekim 2018 11:54

Şırnak’ın Silopi ilçesinde faaliyette bulunan Silopi Engelliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (SENYADER) yöneticileri, bir özel eğitim ve rehabilitasyon merkezinde bulunan engelliler ile bir araya geldi.

Şırnak’ın Silopi ilçesinde faaliyette bulunan Silopi Engelliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (SENYADER) yöneticileri, bir özel eğitim ve rehabilitasyon merkezinde bulunan engelliler ile bir araya geldi. Dernek yöneticileri, yanlarında getirdikleri hediyelerle engelleri sevindirdi.

Dernek Başkanı İdris Kalenderoğlu, amaçlarının engellilerin yalnız olmadığını hissettirmek olduğunu söyledi. Özel eğitim ve rehabilitasyon merkezi yetkilerinden engelliler hakkında bilgi aldıklarını ifade eden Kalenderoğlu, engellerini toplumun her alanına entegre etmek için dernek olarak aktif bir şekilde çalıştıklarını belirtti. Kalenderoğlu, “Bu bağlamda Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde bulunan engelleri ziyaret etme fırsatını buldum onların sorunları ve sıkıntılarını dinledim. Engellilerimizi bir nebzede olsa sevindirme imkanı buldum.