Semire Azizoğlu UGC Temsilciliğine atandı

Engelli,yetim ve dezavantajlı tüm gruplara yaptığı yardım destekleri ile bilinen Silopi gazetesi, İmtiyaz Sahibi Semire Azizoğlu Uluslararası Gazeteciler Cemiyetinin Silopi İlçe Temsilcisi olarak görevlendirildi. Şırnak AJANS – Uluslararası Gazeteciler Cemiyetinden yapılan açıklamada, “UGC-Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti Genel Merkez Yönetim Kurulu tarafından yapılan 06.02.2022 Tarihli 44 Nolu Yönetim Kurulu Toplantısında Silopi Gazetesinin İmtiyaz Sahibi Semire Azizoğlu, UGC […]

Semire Azizoğlu UGC Temsilciliğine atandı
Semire Azizoğlu UGC Temsilciliğine atandı
Şırnak Ajans
  • Yayınlanma9 Şubat 2022 09:47

Engelli,yetim ve dezavantajlı tüm gruplara yaptığı yardım destekleri ile bilinen Silopi gazetesi, İmtiyaz Sahibi Semire Azizoğlu Uluslararası Gazeteciler Cemiyetinin Silopi İlçe Temsilcisi olarak görevlendirildi.

Şırnak AJANS – Uluslararası Gazeteciler Cemiyetinden yapılan açıklamada, “UGC-Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti Genel Merkez Yönetim Kurulu tarafından yapılan 06.02.2022 Tarihli 44 Nolu Yönetim Kurulu Toplantısında Silopi Gazetesinin İmtiyaz Sahibi Semire Azizoğlu, UGC Şırnak Silopi İlçe Temsilcisi olarak görevlendirilmiştir.

Uluslararası Gazeteciler Cemiyeti olarak Şırnak Silopi İlçe Temsilcimiz Semire Azizoğlu’na yeni görevinde başarılar dileriz” ifadeleri yer aldı.