SELİLA Butik Silopi’de ilk mağazasını açtı

Silopi’de görkemli bir açılışla hizmete giren Selila Butik tarz moda ve giyimi Silopililer ile buluşturdu. İlçeye ayrı bir renk katan Selila Butik’in açılışını Görümlü Belediye Başkanı Ruşen Tellioğlu ailesi ve arkadaşları tarafından gerçekleştirildi. Kurdeleyi kesen Başkan Tellioğlu hayırlı olsun dileklerini ileterek, “ilçemizde böylesi güzel işyerlerinin açılması bizleri sevindiriyor. Allah bol kazançlar nasip etsin” dedi. Açılışa […]

SELİLA Butik Silopi’de ilk mağazasını açtı
SELİLA Butik Silopi’de ilk mağazasını açtı
Şırnak Ajans
  • Yayınlanma1 Aralık 2022 06:51

Silopi’de görkemli bir açılışla hizmete giren Selila Butik tarz moda ve giyimi Silopililer ile buluşturdu.


İlçeye ayrı bir renk katan Selila Butik’in açılışını Görümlü Belediye Başkanı Ruşen Tellioğlu ailesi ve arkadaşları tarafından gerçekleştirildi. Kurdeleyi kesen Başkan Tellioğlu hayırlı olsun dileklerini ileterek, “ilçemizde böylesi güzel işyerlerinin açılması bizleri sevindiriyor. Allah bol kazançlar nasip etsin” dedi.
Açılışa özel yüzde 20’lik indirim yapılan Selila Butik’in sloganında ise şu ifadeler yer aldı:
“Silopi’de bir ilk. Giydiğin kıyafetler başkasında olmasın mı istiyorsunuz? O zaman Selila Butik yeni adresiniz. Kaliteli şık ve nezih parçaları uygun fiyattan ulaşabileceğiniz bir birinden güzel kıyafetleri görmek için siz değerli dostlarımızı bekliyoruz.”
Açılışın yapılmasının ardından konuklara çeşitli ikramlar yapıldı. Butiğin isminin verildiği Selila Su Kara’nın da doğum günü olması münasebetiyle Selila’ya yaş pastalı sürpriz yapıldı. Mumları üfleyen Selila’yı konuklar tebrik ederek yeni yaşını kutladı.


Selila, zorlu koşullarla buralara kadar gelmiş bir annenin yıllardır kazanmış olduğu değer ve dostluklar sayesinde güçlü kalmak adına kızının da hayata sağlam adımlar atabilmesi için başlattığı bir adım bir yol olarak tasvir ediliyor. Selila Butik’in logosundaki yonca ise şans uğur getirmesi için eklendi. Açılışın doğum gününde yapılması da butiğin ne kadar özel samimi ve kaliteli olduğunu müşterilere göstermek için yapıldığı ifade edildi. Şırnak AJANS