Şırnak AJANS – Şırnak Eczane Tenisyenleri Derneği Üyeleri, 14 Mayıs Eczacılar Günü münasebetiyle Şırnak’ın Silopi ilçesinde faaliyetlerini yürüten Eczaneleri ziyaret edip eczacılar günü’nü kutlayarak çalışmalarında başarılar ve kolaylıklar diledi.

Şırnak Eczane Tenisyenleri Dernek üyelerinden oluşan bir grup Silopi’de faaliyetlerini yürüten eczanelerin yanı sıra yakın bir zamanda SGK tarafından sözleşmesi fesh edilip faaliyetleri durdurulan Sanat Eczanesini ziyaret ederek  Sahibi Ecz. İzzettin Öz’e geçmiş olsun dileklerinde bulundular.

Şırnak Eczane Tenisyenleri Dernek üyeleri adına açıklama yapan Eczane Teknisyeni Şenol Alğan, “Virüs musibetini kısa sürede alt edeceğiz inşallah. Bu savaşta ön cephede savaşan sağlık camiamızın önemli bir parçasını teşkil eden eczacılarımız da vatandaşlarımızın ilaç taleplerini en iyi şekilde yerine getiriyor. Eczacılarımıza ve görevli tüm personellerine bu zor mücadelede kolaylıklar ve başarılar diliyorum. Tüm eczacılarımızın Eczacılar Günü kutlu olsun” dedi.

Cizre ilçesinde ise  dernek adına İrfan Çümlek eczaneleri dolaşarak eczacıların gününü kutlayıp başarılar ve kolaylıklar diledi. Halil Coşkun AZİZOĞLU