Milletvekili BİRLİK’in ilk mesajı; Memleketimiz için…

Milletvekili BİRLİK’ten seçim sonrasındaki ilk mesaj: Memleketimiz için… AK Parti’den Şırnak milletvekili seçilen Birlik, evinde tebrikleri kabul etmeye başladı. Birlik’i ziyarete gelenler arasında AK parti 27.Dönem Şırnak Milletvekili adayı Mahmut Ökten ile AK Parti 22. Dönem Mardin Milletvekili Süleyman Bölünmez ile Şırnak Aşiret liderlerinden Tahir Adıyaman gibi isimlerde yer aldı. AK Parti’den Şırnak milletvekili seçilen […]

Milletvekili BİRLİK’in ilk mesajı; Memleketimiz için…
Milletvekili BİRLİK’in ilk mesajı; Memleketimiz için…
Şırnak Ajans
  • Yayınlanma27 Haziran 2018 07:05

Milletvekili BİRLİK’ten seçim sonrasındaki ilk mesaj: Memleketimiz için…

AK Parti’den Şırnak milletvekili seçilen Birlik, evinde tebrikleri kabul etmeye başladı. Birlik’i ziyarete gelenler arasında AK parti 27.Dönem Şırnak Milletvekili adayı Mahmut Ökten ile AK Parti 22. Dönem Mardin Milletvekili Süleyman Bölünmez ile Şırnak Aşiret liderlerinden Tahir Adıyaman gibi isimlerde yer aldı.

AK Parti’den Şırnak milletvekili seçilen Rizgin Birlik, “Rabbim bize layıkıyla halkımıza hizmet etmeyi nasip etsin.

AK Parti’den Şırnak milletvekili seçilen Rizgin Birlik, “Rabbim bize layıkıyla halkımıza hizmet etmeyi nasip etsin. Genelinde ülkemize özelinde memleketimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Memleketimiz için en güzel hizmetleri el birliği ile yapacağız.” dedi.

Resmi olmayan sonuçlara göre, AK Parti’den Şırnak milletvekili seçilen Birlik, evinde tebrikleri kabul ediyor. Birlik, gazetecilere yaptığı açıklamada, AK Parti’nin ülke genelinde güven tazelediğini ve milletin tercihini istikrardan yana kullandığını söyledi.

Şırnak özelinde kendilerine gösterilen güzel bir teveccüh olduğunu aktaran Birlik, şöyle konuştu:

“Bizleri seçerek meclise Şırnaklı bir temsilci göndermeleri, kentin yaşadığı travmadan sonra böyle bir teveccüh göstermeleri güzel oldu. İlk gün halkımıza bu sözü verdik, ‘halkımızın hizmetkarı olacağız’ ve o sözümüzde duracağız. Türkiye genelinde AK Parti’nin güven tazelemesi bizi ziyadesiyle memnun etmiştir. Rabbim bize layıkıyla halkımıza hizmet etmeyi nasip etsin. Genelinde ülkemize özelinde memleketimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Memleketimiz için en güzel hizmetleri el birliği ile yapacağız.”

AK Parti İl Başkanı İbrahim Halil Erkan da partilerinin ülke genelinde başarısından duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Birlik’i ziyarete gelenler arasında AK parti 27.Dönem Şırnak Milletvekili adayı Mahmut Ökten ile AK Parti 22. Dönem Mardin Milletvekili Süleyman Bölünmez ile Şırnak Aşiret liderlerinden Tahir Adıyaman gibi isimlerde yer aldı.