Medeniyetler Korosu Cizre’de Konser

Üç semavi dinin ve 6 mezhebin üyelerinin oluşturduğu Antakya Medeniyetler Korosu, Şırnak’ın Cizre ilçesinde öğretmenler için konser verdi. . Antakya Medeniyetler Korosu Derneği, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Cizre Kaymakamlığınca ilçeye davet edildi. Eli öpülesi öğretmenler için özel bir otelde sahneye çıkacaklarını anlatan Antakya Medeniyetler Korosu Derneği Başkanı, “öğretmenlerimiz için Cizre Kaymakamı ve Şırnak Valimizin […]

Medeniyetler Korosu Cizre’de Konser
Medeniyetler Korosu Cizre’de Konser
  • Yayınlanma25 Kasım 2017 09:03

Üç semavi dinin ve 6 mezhebin üyelerinin oluşturduğu Antakya Medeniyetler Korosu, Şırnak’ın Cizre ilçesinde öğretmenler için konser verdi. . Antakya Medeniyetler Korosu Derneği, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Cizre Kaymakamlığınca ilçeye davet edildi.

Eli öpülesi öğretmenler için özel bir otelde sahneye çıkacaklarını anlatan Antakya Medeniyetler Korosu Derneği Başkanı, “öğretmenlerimiz için Cizre Kaymakamı ve Şırnak Valimizin de katılımıyla bir konser gerçekleştireceğiz. Ülkemizin bir arada yaşama kültürünü göstermek üzere Cizre’ye gidiyoruz ve bundan büyük mutluluk duyuyoruz. Koro olarak ilk kez doğudaki bir ilimizde sahne alacağız ve bu da bizi ayrıca heyecanlandırıyor.

Orada görev yapan asker, polis, öğretmen ve halktan kişiler konserimizde bir araya gelecek ve orada çıktığımız sahnede ülkemizdeki bir arada yaşama kültürünü, huzurunu tüm dünyaya göstereceğiz.”