Şırnak AJANS- Şırnak Valisi Ali Hamza Pehlivan ile Cizre Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Davut Sinanoğlu, önceki gün kaymakamlık binasından atlayarak intihar eden 46 yaşındaki epilepsi hastası ve  işitme engelli Nezir Kılıç’ın taziyesine katılarak ailesine başsağlığı dileklerinde bulundu.

VALİ PEHLİVAN’DAN TAZİYE ZİYARETİ

Şırnak’ın Cizre ilçesinde önceki gün meydana gelen olayda epilepsi hastası ve işitme engeli oaln Nezir Kılıç, kaymakamlık binasının 5’inci katından atlayarak intihar etti. 46 yaşında hayatını kaybeden 4 çocuk babası Nezir Kılıç Cizre Kaymakamı Davut Sinanoğlu’nun da katıldığı cenaze töreninde gözyaşları arasında defnedildi.

VALİ PEHLİVAN’DAN TAZİYE ZİYARETİ

Vali Pehlivan’dan İntihar eden engelli vatandaşın ailesine taziye..

VALİ PEHLİVAN’DAN TAZİYE ZİYARETİ

Kılıç için ailesi Cudi Mahallesi Cudi taziye evinde taziyeleri kabul etti. Şırnak Valisi Ali Hamza Pehlivan, beraberinde Cizre Kaymakamı Davut Sinanoğlu, İl Emniyet Müdürü Mustafa Emre Başbuğ, İl Müftüsü Ramazan Tolan ve İlçe Özel İdare Müdürü Ahmet Ebem ile birlikte Cudi Taziye evine giderek intihar eden Nezir Kılıç’ın ailesi ve yakınlarına başsağlığı diledi. Vali Pehlivan ve beraberindekiler burada dua okuyarak, yaşanan olaydan dolayı duydukları üzüntüyü dile getirip, aileye başsağlığı dileklerinde bulundu.

VALİ PEHLİVAN’DAN TAZİYE ZİYARETİ

Bir müddet taziye evinde kalıp Kılıç’ın ailesi birlikte taziyeleri kabul eden Vali Pehlivan ve beraberindekiler daha sonra taziye evinden ayrıldı.