Şırnak Valisi Ali Hamza Pehlivan, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü vesilesiyle Şırnak merkez ve ilçelerinde görev yapan basın mensuplarıyla yemek programında bir araya geldi.

Şırnak AJANS – Şehri Nuh Otel’de düzenlenen programda konuşan Vali Pehlivan; doğru, ilkeli ve objektif bir görev anlayışıyla, kamuoyunu bilgilendiren ve bunun yanı sıra toplumun talep ve beklentilerini dile getirerek halkın sesi olan; Şırnak İlimizde görev yapan gazeteciler başta olmak üzere bütün gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı, çalışmalarında başarılar diledi. Görev Şehitlerini rahmetle yâd ederek emekliye ayrılan basın mensuplarına sağlık ve afiyetler diledi.

Şırnak Belediye Başkanı Mehmet Yarka da bir konuşma gerçekleştirerek duygu ve düşüncelerini paylaştı, bütün gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.

Şırnak’ta görev yapan Gazeteciler adına konuşan Şırnak Gazeteciler ve Yazarlar Cemiyeti Başkanı Halil Coşkun Azizoğlu’da görevleri süresince verdikleri desteklerden dolayı Vali Pehlivan ve Başkan Yarka’ya teşekkürlerini sundu.

Program, günün anısına yapılan pasta kesimi, hediye takdimi ve çekilen hatıra fotoğraflarının ardından sona erdi.