Şırnak AJANS– Sosyal medya fenomenlerinden Fatihi Mahmood Ismael, Irak Kürt Bölgesel Yönetimi (IKBY) Başbakanı Mesrur Barzani’nin oğlu Areen Mesrur Barzani ile bir araya gelerek sosyal medya,internet ve yazılım teknolojilerini konuştular.

‘’Gösteriş hastalığı ve başkalaşmışlığın en zirvede yaşandığı yer sosyal medyadır’’ diyen  Irak’ın Duhok şehrinde yaşayan sosyal medya influencer’larından Fatihi Mahmood Ismael, Irak Kürt Bölgesel Yönetimi (IKBY) Başbakanı Mesrur Barzani’nin oğlu Areen Mesrur Barzani ile bir araya gelerek sosyal medya,internet ve yazılım teknolojilerini konuştu.

Irak Kürt Bölgesel Yönetimi (IKBY) Başbakanı Barzani’in tek oğlu olan ve sürekli halk arasında olmaya özen gösterip birebir iletişim kurup gençler ile bir araya gelen gençler tarafından sevilen Areen Mesrur Barzani, medya ve yazılımda marka olmuş, sosyal medya üzerinden bilgilendirici bilgiler paylaşan Fatihi Mahmood Ismael ile bir araya gelerek günümüz teknoloji ve yazılımların yanı sıra medyanın gençler üzerindeki etkilerini konuştu.

Bu önemli görüşme ardından açıklama yapan Fatihi Mahmood Ismael, sürekli halk ile iç içe yaşamaya özen gösterip gençler ile bir araya gelip sorunlara çözüm bulmak için arayışlar içerisinde olan ve tabi ki bizlerin çok sevdiği  Areen Barzani ile bir araya gelmek benim için ayrı bir mutluluk oldu. Sayın Areen Barzani ile günümüzdeki sosyal medyanın gücü ile olumlu-olumsuz hallerini internet ve yazılım teknolojileri hakkında görüştük. Kendisinin de gençlere yararlı olabilecek her projeye destek vereceğini açıklaması bizleri ayrıca mutlu etti.’’ Dedi.