Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) CHP Şırnak İl Başkanı Cangir Bilin, ilçe başkanlarıyla toplantı düzenledi.

Şırnak AJANS – Pandemi de normalleşme sürecine doğru atılan adımlar ve parti çalışma rotasını belirlemek üzere CHP Şırnak, İlçe başkanlarıyla birlikte İl binasında toplantı gerçekleştirdi.

CHP İl binasında yapılan toplantıya CHP Şırnak İl Başkanı Cangir Bilin, Chp Merkez ilçe Başkanı Osman Yeren, Chp Silopi ilçe Başkanı Mehmet Halil Baran, Chp Cizre ilçe Başkanı Kemal Cingü, Chp İdil ilçe Başkanı Mehmet Altin, Chp Beytüşşebap ilçe Başkanı Recep Akın, Chp Güçlükonak ilçe Başkanı Ahmet Acar ve Chp Uludere ilçe Başkanı İsa Güldalı’nın yanısıra belde başkanları ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Yapılacak çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunulan toplantıya tüm ilçe başkanları katılım gösterdi. Sosyal mesafe kurallarına riayet edilerek yapılan toplantıda ana gündem parti çalışmaları ve pandemi sürecindeki normalleşme çalışmaları oldu. Şırnak’ın hastalıkla mücadele kapsamındaki başarısına değinen CHP Şırnak İl Başkanı Cangir Bilin herkesin kurallara riayet etmesi gerektiğini ifade etti.

Parti çalışmalarına da değinen Bilin yılgınlığa hiçbir zaman yer olmadığını belirterek, güneşli günlerin yaklaştığını dile getirdi. Bu tür değerlendirme toplantılarının sıklıkla yapılması gerektiğini vurgulayan CHP Şırnak İl Başkanı Cangir Bilin, “’Parti çalışma rotamızı belirlemek için tüm ilçe başkanlarımız ile bir araya geldik. Şırnak ve ilçelerimizin sorunları ortada. Biz bu sorun ve sıkıntıları her yerde dile getireceğiz. Partimizin her bir üyesi ile birlikte omuz omuza çalışıp hep birlikte başaracağız” dedi.