Şırnak AJANS – Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON) Şırnak  Şube Başkanı İş insanı-Yatırımcı Abdurrahman Kesik, korona virüsüne karşı alınan tedbirler kapsamında görüşme, ziyaret ve toplantıları ertelediklerini açıkladı.

Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON) Şırnak  Şube Başkanı İş insanı-Yatırımcı Abdurrahman Kesik, korona virüsüne karşı alınan tedbirler kapsamında görüşme, ziyaret ve toplantıları ertelediklerini  belirterek çok zorunlu durumlarda cep telefonu ve diğer iletişim ile teknoloji araçlarıyla görüşmeler yapılacağını açıkladı.

Başkan Kesik, globalleşmiş olan korona virüsün çok ciddiye alınması gerektiğini aktararak, “Mevzubahis memleket ve insan sağlığı olunca hassasiyetimizin en üst safhada olduğunu belirtmek isterim. Maalesef tüm coğrafyayı Ülkemiz dahil çemberine alan ve büyük tehdit oluşturan korona virüsü nedeni ile yetkili Bakanlıklarımız ve Şırnak Valiliğimiz tarafından alınan tedbirler kapsamında ASKON Şırnak Şubemiz tüm görüşme ve toplantılar ile etkinlikleri erteledi.  Zorunlu ve görüşülmesi gereken hallerde telefon ve diğer iletişim araçları ile iletişim kurulacaktır. Bir sonraki duyuruya kadar tüm görüşmeler ertelenmiştir. Tüm üyelerimize önemle duyurulur. Dedi.

READ  Şırnak-Adana uçak seferleri başladı