Valimiz Ali Hamza Pehlivan, yapımcı Bülent Durgun’un sosyal medyadaki çay davetine kayıtsız kalmayarak Şırnak İlimizde çekimlerine başlanılan “Nuh’un Gemisi Cudi’de 2” filminin Cizre Dengbej evindeki setine konuk oldu.
Şırnak AJANS – Şırnak valisi Ali Hamza Pehlivan Üsküdar yapımın sahibi yapımcı Bülent Durgun’un sosyal medyadaki çay davetine kayıtsız kalmayarak Şırnak İlimizde çekimlerine başlanılan “Nuh’un Gemisi Cudi’de 2” filminin Cizre Dengbej evindeki setine konuk oldu. Şırnak İlimizde çekilen filmin ikinci serisi için toplanan film ekibi, çekimlerin sürdüğü sette bir video çekerek twitter sosyal medya hesabından Vali Pehlivan’ı çay içmeye, sete davet ettiklerini bildirdiler. Vali Pehlivan da kızı Nevra Pehlivan, Cizre Kaymakamı ve Cizre Belediye Başkan V. Mehmet Tunç ve İl Emniyet Müdürü Cemal Dalman ile birlikte film ekibinin davetine icabet etti.
Set alanında Vali Pehlivan’ı yapımcı Bülent Durgun, yönetmen Gürsel Ateş, oyuncular ve set ekibi karşıladı. Vali Pehlivan, settekilerle çay eşliğinde hasbihal etti, çekilen ilk setin “oyun” komutunu vererek bir süre çekimleri izledi.