Kıyıda film çekimleri tamamlandı

Ceren Taşçı, Çağla Demir, Buçe Buse Kahraman ve Şimal Emür’ün başrolünde yer aldığı “Kıyıda” filminin çekimleri tamamlandı. Şırnak AJANS – Film hem tarihin hem de doğal güzelliklerin kalbi olan Antalya Side’de çekildi. . Dört kız kardeşin babalarının ölümünden sonra tekrar doğdukları yerde bir araya gelmelerini anlatan filmin senaryosunu Gazeteci Gizem Yıldız ve Büşra Bilginer birlikte […]

Kıyıda film çekimleri tamamlandı
Kıyıda film çekimleri tamamlandı
Şırnak Ajans
  • Yayınlanma8 Ocak 2022 07:29

Ceren Taşçı, Çağla Demir, Buçe Buse Kahraman ve Şimal Emür’ün başrolünde yer aldığı “Kıyıda” filminin çekimleri tamamlandı.

Şırnak AJANS – Film hem tarihin hem de doğal güzelliklerin kalbi olan Antalya Side’de çekildi. . Dört kız kardeşin babalarının ölümünden sonra tekrar doğdukları yerde bir araya gelmelerini anlatan filmin senaryosunu Gazeteci Gizem Yıldız ve Büşra Bilginer birlikte yazdı.


Bugüne kadar birçok başarılı projelerde izlediğimiz Ceren Taşçı, Çağla Demir ve Buçe Buse Kahraman’ın bir araya geldiği proje aynı zamanda oyuncuların ilk kez bir festival filminde yer alma özelliğini taşıyor. Filmin cast direktörlüğünü Gizem Yıldız’ın yaptığı ekibin diğer oyuncuları arasında Sevde Zehra Yıldırım, Sandra Claes, Umut Orkun Eskibatman ve Alican Karaköse yer alıyor.