İş Bankası İmece Mobil aracı Silopi’li çiftçinin ayağına geldi

Silopi Ziraat odası çiftçilerin daha rahat ve kolaylık sağlayacak imkânlarla  kredi alabilmeleri için Silopi İş Bankası ile yaptığı sözleşme sonrası bankaya ait mobil hizmet aracı 10 Haziran tarihine kadar İlçe Tarım Müdürlüğü Bahçesine getirildi. Silopi Ziraat Odası Başkanlığı ile Türkiye İş Bankası Silopi Şubesi arasında yapılan protokol ile; İMECE kart ve ayrıca hasat dönemlerine uygun esnek ödemeli […]

İş Bankası İmece Mobil aracı Silopi’li çiftçinin ayağına geldi
İş Bankası İmece Mobil aracı Silopi’li çiftçinin ayağına geldi
Şırnak Ajans
  • Yayınlanma3 Haziran 2022 12:28

Silopi Ziraat odası çiftçilerin daha rahat ve kolaylık sağlayacak imkânlarla  kredi alabilmeleri için Silopi İş Bankası ile yaptığı sözleşme sonrası bankaya ait mobil hizmet aracı 10 Haziran tarihine kadar İlçe Tarım Müdürlüğü Bahçesine getirildi.

Silopi Ziraat Odası Başkanlığı ile Türkiye İş Bankası Silopi Şubesi arasında yapılan protokol ile; İMECE kart ve ayrıca hasat dönemlerine uygun esnek ödemeli tarımsal işletme, tarım ekipman, traktör, seracılık işletme, yatırım, hayvancılık ve tarımsal arazi kredileri konularında destek sağlanmakta olup ayrıca çiftçilere kolaylık olsun diye İmece Mobil aracı Silopi’ye getirildi.

Silopi Ziraat Odası Başkanı Agit Haşimoğlu, protokol ile çiftçilerimize uygun imkanlar sağlanacağını belirterek, Oda sistemimize kayıtlı olan tüm üyelerimiz bankanın sağlamış olduğu imkanlardan faydalanabileceklerdir. Bu sözleşme ile üyelerimize sadece İMECE kartın imkanları sunulmayacak ayrıca İMECE MOBİL Uygulamasının tüm programlarından faydalanabileceklerdir. Çiftçilerimize hayırlı uğurlu olması dileğiyle hayırlı ekimler bol hasadlar diliyorum.

Ayrıca, İMECE MOBİL Uygulaması ile çiftçilerimize ait tarla ve tesislerinin konumuna özel hava durumu ve önemli hava olaylarının gerçekleşmeden önce bildirilmesi, çiftçilerimize özel kampanyalar, güncel zirai haberler, tarım ve hayvancılık ile ilgili sorularını cevaplamaya hazır uzmanlar, güncel hal ve borsa bilgileri; kısaca tarım ve hayvancılık ile ilgili her şeyi İMECE MOBİL’de bulabilme imkanına sahip olacaklardır.

Bu İMECE MOBİL Uygulamasını indirecek olan çiftçilerimiz kendi tarlalarını veya hayvanlarını oraya kaydederek hava durumunu, kuraklık durumunu her şey meteoroloji istasyonu gibi çekebiliyorlar. Kısacası dijital çağdayız ve çiftçilerimize 24 saat hizmet verebilen bir dijital ortam var” dedi.  Şırnak AJANS / Halil Azizoğlu