Şırnak’ın Cizre Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, yeni tip korona virüs salgını sebebiyle karantina altına alınan apartman ve sokaklarda dezenfekte çalışması gerçekleştirdi.


Şırnak AJANS – Dünya genelinde tesirli olan korona virüsün Türkiye’de ilk göründüğü günden itibaren dezenfekte çalışmalarını titizlikle yürüten Cizre Belediyesi, virüsün dağılmasına mani olmak, yurttaşları hastalıktan savunmak ve virüsün tesirlerini en üye indirmek emeliyle çalışmalarını sürdürüyor. Korona virüs önlemleri dahilinde yurttaşların yoğun olarak kullandığı alanlar ve karantina altına alınan semtlerde dezenfekte çalışmaları ara vermeden sürüyor.


Cizre Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Davut Sinanoğlu, uzun müddettir yaşadıkları zorlu süreçten sonra iş yerlerini açan ve çalışma hayatına yine başlayan tüm yurttaşlara sıhhat ve huzur dilediğini söyledi. Kaymakam Sinanoğlu, “Lütfen sosyal mesafe ve maske kullanımında ihtiyaç duyulan hassasiyeti göstermeye önem verelim. Korona virüs ile mücadele dahilinde kazamızda her gün düzenli olarak dezenfekte çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ayrı olarak ekiplerimiz, kazada pozitif olayların bulunduğu ailelerin hanelerini dezenfekte ediyor. Olay sayılarının artmaması için önlemli olalım, kaidelere uyalım. Önlem bizden takdir Allah’tan” diye konuştu.

uşak escort bayan