Korona virüs salgın nedeniyle Ramazan bayramının Arifesinde başlayan 4 günlük sokağa çıkma kısıtlaması ile beraber Silopi’nin beldelerinden Görümlü belediye başkanı Ruşen Tellioğlu, Türkiye olarak evimizdeyiz evde kalmaya devam edelim diyerek belde sakinleri ile birlikte kısıtlamaya uyarak bu yıl bayramı evlerinde karşıladı.

Şırnak AJANS – Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi Silopi’nin Beldelerinde de Ramazan Bayramı koronavirüs gölgesinde buruk geçiyor. Cemaatle birlikte camilerde bayram namazı kılınmazken, aile ve akraba ziyaretleri ise yapılmadı. Belde sokakları bomboş kalırken belde belediye başkanlarından Görümlü Belediye başkanı Ruşen Tellioğlu birer mesaj ile belde sakinlerinin bayramını kutladı.

Başkanlar belde sakinlerinin bayramını kutlayıp kısıtlama boyunca evde kalmaları çağrısında bulundu.

Görümlü Belde Belediye Başkanı Ruşen Tellioğlu, büyüklerimizin ellerinden, küçüklerimizin gözlerinden öpeceğimiz nice güzel bayramlarda buluşmak için, bu bayram tüm Türkiye olarak evimizdeyiz evde kalmaya devam edelim. Tüm vatandaşlarımızın Ramazan Bayramı’nı kutlar; sağlık ve mutluluk dilerim. İyi Bayramlar dileğinde bulunarak bayram mesajını yayınladı.