İl Milli Eğitim müdürü Silopi’de müdürlerle toplantı yaptı Öğrenciler ile yemek sırasına girdi

Şırnak İl Milli Eğitim müdürü Mirza Tetik, Silopi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı Okul Müdürleri ile 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Değerlendirme Toplantısı yaptı. Pansiyonda öğrenciler ile yemek sırasına girip sohbet etti. Silopi Koç ilköğretim okulu konferans salonunda Şırnak İl Milli Eğitim müdürü Mirza Tetik başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, Silopi İlçe Millî Eğitim Müdür Vekili Hasan Aşlığ’ın […]

İl Milli Eğitim müdürü Silopi’de müdürlerle toplantı yaptı Öğrenciler ile yemek sırasına girdi
İl Milli Eğitim müdürü Silopi’de müdürlerle toplantı yaptı Öğrenciler ile yemek sırasına girdi
Şırnak Ajans
  • Yayınlanma29 Eylül 2022 06:35

Şırnak İl Milli Eğitim müdürü Mirza Tetik, Silopi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı Okul Müdürleri ile 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Değerlendirme Toplantısı yaptı. Pansiyonda öğrenciler ile yemek sırasına girip sohbet etti.

Silopi Koç ilköğretim okulu konferans salonunda Şırnak İl Milli Eğitim müdürü Mirza Tetik başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, Silopi İlçe Millî Eğitim Müdür Vekili Hasan Aşlığ’ın yanısıra şube müdürleri ile ilçe genelindeki tüm okul müdürleri katıldı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan toplantı 2022  eğitim-öğretim yılında başarının daha da artırılması için yapılması gereken çalışmalar konuşuldu.

Okul Müdürleri ile 2022-2023 Eğitim Öğretim Yılı Değerlendirme Toplantısının ardından Özel Eğitim Uygulama Okulu, 23 Nisan İmam Hatip Ortaokulu, Senan İdin Fen Lisesi ve Pansiyonu, Dicle Ortaokulu ve Hacı Mehmet Ökten Anadolu İmam Hatip Liselerini ziyaret etti.

Okullarda bir takım incelemelerde bulunan İl Milli Eğitim müdürü Tetik,ziyaret ettiği okullarda bir takım incelemelerde bulunduktan sonra sınıfları gezip öğrenciler ile buluştu. Öğrenciler ile bir müddet sohbet eden Tetik, Senan İdin Fen Lisesindeki pansiyon öğrenciler öğle yemeği için sıraya girip birlikte yemek yedi. Öğrencilere başarı dileklerini ilettikten sonra öğretmenler ile bir araya gelen İl Milli eğitim müdürü Mirza Tetik, öğretmenler ile sohbet edip öğretmenlerin talep ve önerilerini dinledi ve sorunlar hakkında istişarelerde bulundu. Öğretmen ve öğrencilere  iyi dileklerini sunduktan sonra okuldan ayrıldı. Şırnak AJANS / Halil Azizoğlu