HAMİDOĞLU, hafta sonu ziyaretlerine devam ediyor

Şırnak AJANS- Geçen hafta sonunu da Dernek ziyaretlerine ayıran Şırnak İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürü Uğur HAMİDOĞLU, bu hafta da geleneği bozmayarak hafta sonunu Dernek ziyaretlerine ayırdı. Şırnak İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürü Uğur HAMİDOĞLU haftaiçi yoğun çalışmalardan sonra haftasonunda dinlenmekten feragat ederek bu hafta da derneklere rehberlik etmek, Kamu-STK işbirliğine katkı sunmak, derneklerle görüş […]

HAMİDOĞLU, hafta sonu ziyaretlerine devam ediyor
HAMİDOĞLU, hafta sonu ziyaretlerine devam ediyor
Şırnak Ajans
  • Yayınlanma22 Şubat 2020 17:47

Şırnak AJANS- Geçen hafta sonunu da Dernek ziyaretlerine ayıran Şırnak İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürü Uğur HAMİDOĞLU, bu hafta da geleneği bozmayarak hafta sonunu Dernek ziyaretlerine ayırdı.

Şırnak İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürü Uğur HAMİDOĞLU haftaiçi yoğun çalışmalardan sonra haftasonunda dinlenmekten feragat ederek bu hafta da derneklere rehberlik etmek, Kamu-STK işbirliğine katkı sunmak, derneklerle görüş alışverişinde bulunmak, derneklerin sorunlarına çözüm üretmek, derneklerle istişarede bulunmak maksadıyla Silopi İlçesinde faaliyet gösteren STK’lara bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Birlik ve Kardeşliğe Çağrı Derneği Başkanı Yaşar TATAR ile Türkiye Toplu Taşıma İşveren Sendikası Şırnak Şubesi Başkanı İdris BARKIN

İlk ziyaretini Şırnak Talasemi Derneğine yapan HAMİDOĞLU, dernek başkanı Nurullah BARTAN’dan İlimiz genelinde Talasemi hastalarının durumları ve tedavi yöntemleriyle ilgili bilgi aldı.

Daha sonra Silopi Birlik ve Kardeşliğe Çağrı Derneği ile Türkiye Toplu Taşıma İşveren Sendikası Şırnak Şubesi Başkanlığını ziyaret etti. Silopi Birlik ve Kardeşliğe Çağrı Derneği Başkanı Yaşar TATAR ile Türkiye Toplu Taşıma İşveren Sendikası Şırnak Şubesi Başkanı İdris BARKIN ile toplu taşıma araçlarının ve genel sorunları ve sorunların çözümü için yapılacak çalışmalar ile İl genelinde bulunan STK’ların artık memleketin menfaatleri doğrultusunda birlikte hareket edilmesi gerektiği konularında görüş alışverişinde bulunuldu.

Türkiye Kızılay Derneği Silopi Başkanı Murat TATAR ve Yönetim Kurulu Üyesi Muhammed Aliağaoğlu

Daha sonraki ziyaretini Türkiye Kızılay Derneği Silopi Başkanlığına yapan HAMİDOĞLU’nu şube başkanı Murat TATAR karşıladı. HAMİDOĞLU, Şırnak İl genelinde ve Silopi İlçesinde Kızılayın yapmış olduğu faaliyetleri hakkında Şube Başkanı Murat TATAR’dan bilgi aldı.

Tüm İlçelere ziyaretler devam edecek

Şırnak Ajans’a açıklamalarda bulunan HAMİDOĞLU, “İlimiz genelinde bulunan STK’larımızın artık tabela derneği modundan çıkması, memleketimizin gelişmesi, kalkınması ve bilinçlenmesi için ben merkezci olmaktan kurtulması için hep birlikte çalışmalarda bulunmak, projeler üretmek maksadıyla var olması gerektiğini” belirten HAMİDOĞLU, Silopi, Cizre, İdil, Güçlükonak, Uludere, Beytüşşebap ve İlimiz Merkezde bulunan STK’lar ile bu yönde ziyaretler düzenleyeceğini, bilgi alışverişinde bulunacağını belirtti.

Birlik ve Kardeşliğe Çağrı Derneği Başkanı Yaşar TATAR ile Türkiye Toplu Taşıma İşveren Sendikası Şırnak Şubesi Başkanı İdris BARKIN

Ziyaret esnasında STK’larımızın yoğun ilgisinden duyduğu memnuniyeti dile getiren HAMİDOĞLU daha sonra İlçeden ayrıldı.