Gümüşhane vali yardımcısı Engelliler İçin Silopi’ye Geldi

Şırnak AJANS- Gümüşhane Vali Yardımcılığına atanan eski Şırnak Vali Yardımcısı Ali Arıkan, 3 Aralık Dünya Engeliler Günü nedeniyle izin alarak geldiği Silopi ilçesinde engellilerle buluştu. 3 Aralık Dünya Engelliler Gününde Gümüşhane vali yardımcısından Silopi’li engellilere anlamlı ziyaret. Kısa Süre önce yayınlanan Valiler kararnamesi ile Şırnak Vali Yardımcılığından Gümüşhane Vali yardımcılığına atanan ve adı sürekli engellilere […]

Gümüşhane vali yardımcısı Engelliler İçin Silopi’ye Geldi
Gümüşhane vali yardımcısı Engelliler İçin Silopi’ye Geldi
  • Yayınlanma5 Aralık 2017 07:48

Şırnak AJANS- Gümüşhane Vali Yardımcılığına atanan eski Şırnak Vali Yardımcısı Ali Arıkan, 3 Aralık Dünya Engeliler Günü nedeniyle izin alarak geldiği Silopi ilçesinde engellilerle buluştu.

3 Aralık Dünya Engelliler Gününde Gümüşhane vali yardımcısından Silopi’li engellilere anlamlı ziyaret.

Kısa Süre önce yayınlanan Valiler kararnamesi ile Şırnak Vali Yardımcılığından Gümüşhane Vali yardımcılığına atanan ve adı sürekli engellilere vermiş olduğu destek ile duyulan Ali Arıkan engellilere anlamlı ziyaret yaptı.

3 Aralık Dünya Engelliler Günü münasebetiyle bulunduğu ilden izin alarak Silopili engellileri Silopi ilçesinde ziyarete gelen Vali Yardımcısı Ali Arıkan, engelliler ile yemekte buluştu. Şırnak’ta görev yaptığı süre zarfından sürekli engellilere giysi, gıda yardımı yapan Vali Yardımcısı Arıkan’ı gören engellilerin mutlulukları yüzlerine yansıdı. Yemeğin ardından engellilere tatlı ikramında bulunan Vali Yardımcısı Ali Arıkan, yaptığı açıklama da kendisinin de çok mutlu olduğunu dile getirdi. Ali Arıkan; “Silopili engelli kardeşlerimizi ziyarete geldim. Onlarla birlikte yemek yiyoruz. Gümüşhane’ye tayinimden beri ben kendileri ile aşağı yukarı her gün görüşüyorum. Ben de çok özlemiştim onları, işlerimi ayarlayıp izin alarak bu kardeşlerimi ziyarete geldim. Sağolsunlar kardeşlerimiz gerçekten sevginin saf ve samimi şeklini gösteriyorlar. Biz de onları bu şekilde çok seviyoruz. İnşallah ben onları hayatım boyunca unutmayacağım. Ve sevgilerine layık olmaya çalışacağım. “dedi.

Gümüşhane Vali Yardımcısı Ali Arıkan’ın engelliler ile buluşmasına Silopi Kaymakamı Savaş Konak, Silopi Belediye Başkan Yardımcıları Abdullah Ökten ile Kemal Ökten, AK Parti Silopi İlçe Başkanı Fatih Bilen iştirak etti.