GELECEK PARTİSİ Şırnak il başkanını seçti

Pandemi tedbirlerinin gevşetilmesiyle birlikte kongre sürecinin startını veren Gelecek Partisi, şu ana dek gerçekleştirdiği yüze yakın ilçe kongresinin yanı sıra il kongrelerini de yapmaya başladı. Şırnak AJANS – Şırnak’ta dört ilçe kongresini tamamlayan Gelecek Partisi’nin il kongresi yapmaya hak kazandığı illerden birisi de Şırnak oldu. Şırnak Şehr-i Nuh Otel’de gerçekleştirilen kongreye Genel Başkan Yardımcısı Selim […]

GELECEK PARTİSİ Şırnak il başkanını seçti
GELECEK PARTİSİ Şırnak il başkanını seçti
Şırnak Ajans
  • Yayınlanma9 Ağustos 2020 07:40

Pandemi tedbirlerinin gevşetilmesiyle birlikte kongre sürecinin startını veren Gelecek Partisi, şu ana dek gerçekleştirdiği yüze yakın ilçe kongresinin yanı sıra il kongrelerini de yapmaya başladı.

Şırnak AJANS – Şırnak’ta dört ilçe kongresini tamamlayan Gelecek Partisi’nin il kongresi yapmaya hak kazandığı illerden birisi de Şırnak oldu.

Şırnak Şehr-i Nuh Otel’de gerçekleştirilen kongreye Genel Başkan Yardımcısı Selim Temurci, Kurucular Kurulu Üyesi Mehmet Aşan ile ilçe teşkilat mensupları, çok sayıda delege ile partili katıldı.

Yaklaşık 800 kişinin katıldığı kongre salonuna pandemi tedbirleri gereği bir o kadar da partili kabul edilmedi.

Kongrede il başkanlığına delegelerin oyunun tamamını alan Şahin Sulhan seçildi. Kurucu il başkanı Mahmut Tayfan ise görevine yönetim kurulu üyesi olarak devam edeceğini açıkladı.