Final Okullarından Silopi’ye ”Devasa EĞİTİM yatırımı”

Türkiye’nin Eğitim Markası olan Final Kampüs Okulları’nın Silopi kampusü ilçeye eğitim alanında çığır açacak. Şırnak AJANS – Silopi’de hizmete açılacak olan Türkiye’nin Eğitim Markası olan Final Kampüs Okulları’nın Silopi kampusü için çalışmalar devam ediyor. Final okulları kurucu müdürü Ali Aytış bu maksatla kurumlar ile iletişime geçerek indirim sözleşmesi imzalıyor. Müdür Aytış, “Türkiye’nin Eğitim Markası olan […]

Final Okullarından Silopi’ye ”Devasa EĞİTİM yatırımı”
Final Okullarından Silopi’ye ”Devasa EĞİTİM yatırımı”
Şırnak Ajans
  • Yayınlanma12 Temmuz 2020 05:44

Türkiye’nin Eğitim Markası olan Final Kampüs Okulları’nın Silopi kampusü ilçeye eğitim alanında çığır açacak.

Şırnak AJANS – Silopi’de hizmete açılacak olan Türkiye’nin Eğitim Markası olan Final Kampüs Okulları’nın Silopi kampusü için çalışmalar devam ediyor.

Final okulları kurucu müdürü Ali Aytış bu maksatla kurumlar ile iletişime geçerek indirim sözleşmesi imzalıyor.

Müdür Aytış, “Türkiye’nin Eğitim Markası olan final kampüs Okullarının  Silopi Kampüsü olan Anasınıfı, ilkokul, ortaokul ve Anadolu Lisesi için Kurumlar Arası indirim sözleşmesini imzalamaya devam ediyoruz. İlçe Emniyet Müdürlüğümüze, İlçe Milli Eğitim Müdürümüze ve bütün Personellerine ilgi ve alakalarından dolayı Final Ailesi adına teşekkür ederiz. Türk Kızılayı Silopi şube başkanı Murat Tatar ve Silopi Engelliler Derneği başkanı Abdullah Süer’de ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.