Fatihi Mahmood Ismael, sunucu Shahyan Tahseen ile bir araya geldi

Şırnak AJANS – Irak’ın en ünlü fenomenleri ve yazılım uzmanları arasında bulunan Fatihi Mahmood Ismael haber sunucusu Shahyan Tahseen ile bir araya geldi.Erbil’de haber sunuculuğu yapan Shahyan Tahseen ile Irak’ın en ünlü fenomenleri ve yazılım uzmanları arasında olan Fatihi Mahmood Ismael bir araya gelerek ülke genelinde yanlış kullanılan sosyal medya ağları ile ilgili görüş alışverişinde […]

Fatihi Mahmood Ismael, sunucu Shahyan Tahseen ile bir araya geldi
Fatihi Mahmood Ismael, sunucu Shahyan Tahseen ile bir araya geldi
Şırnak Ajans
  • Yayınlanma6 Nisan 2020 09:15

Şırnak AJANS – Irak’ın en ünlü fenomenleri ve yazılım uzmanları arasında bulunan Fatihi Mahmood Ismael haber sunucusu Shahyan Tahseen ile bir araya geldi.
Erbil’de haber sunuculuğu yapan Shahyan Tahseen ile Irak’ın en ünlü fenomenleri ve yazılım uzmanları arasında olan Fatihi Mahmood Ismael bir araya gelerek ülke genelinde yanlış kullanılan sosyal medya ağları ile ilgili görüş alışverişinde bulunup takipçi ve internet kullanıcılarına tavsiyelerde bulundu. Yaptığı halkalı escort iş nedeni ile sürekli halk arasında olan Tahseen, günümüzde sosyal medyanın gücünü toplumların yararına kullanmaya özen göstermeleri gerektiğini söyledi. Tahseen, “İşlerimiz gereği sürekli toplum içinde göz önündeyiz. İşte bu yüzden bizlerin de paylaşımlarımıza dikkat ederek topluma yararlı birer fert olabilmek için medyayı kullanmalıyız” dedi.