Fatihi Mahmood Ismael, EMITT sonrası Xtanbul Software ile anlaştı

Şırnak AJANS– 94 ülkeden 70 binin üzerinde ziyaretçinin katılımıyla gerçekleştirilen dünyanın en büyük dört turizm fuarı arasında yer alan 24. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT) sona erdi. 30 Ocak ile 2 Şubat 2020 tarihleri arasında 24. kez gerçekleşecek olan EMITT dört gün boyunca farklı etkinliklere ev sahipliği yaptı. İstanbul TUYAP Fuar ve […]

Fatihi Mahmood Ismael, EMITT sonrası Xtanbul Software ile anlaştı
Fatihi Mahmood Ismael, EMITT sonrası Xtanbul Software ile anlaştı
Şırnak Ajans
  • Yayınlanma5 Şubat 2020 10:31

Şırnak AJANS– 94 ülkeden 70 binin üzerinde ziyaretçinin katılımıyla gerçekleştirilen dünyanın en büyük dört turizm fuarı arasında yer alan 24. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT) sona erdi.

30 Ocak ile 2 Şubat 2020 tarihleri arasında 24. kez gerçekleşecek olan EMITT dört gün boyunca farklı etkinliklere ev sahipliği yaptı.

İstanbul TUYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen Dünyanın en büyük beşinci Fuarı olan EMITT (Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı) birçok ülke iş insanlarına ve firmalara ev sahipliği yaptı. Katılım sağlayan firmalar arasında öngörüşmelerin yanı sıra iş sözleşmeleri de imzalandı.

Yazılım ve teknoloji alanında Irak’ta birçok projeye imza atmış olan bir ekibin başında bulunan Fatihi Mahmood Ismael, fuar öncesi yapmış olduğu açıklamada‘’bundan sonraki süreçte yazılım teknolojilerimizi Türkiye’den sağlama kararı aldık.’’ diyen  Fatihi Mahmood Ismael ile Türkiye’de Yazılım ve Bilişim alanında marka olan XTANBUL SOFTWARE’nin yazılım bölümünün başındaki şirket yetkilisi Şeyhmus Baykal ile ‘’birlikte çalışma ön sözleşmesi’’ imzaladı.