Erbulak kız kardeşler sanatın her alanında….

Kaybettiğimiz değerli sanatçı Altan Erbulak’ın kızları Sevinç Erbulak ve Ayşe Erbulak elele çalışmalarına tam hızla devam ediyorlar. Şırnak AJANS – Oyuncu ve yazar Erbulak kardeşler ErbulakEvi Oyunculuk Okulunun yanı sıra Erbulak Kitap markaları ile babalarının o unutulmaz imzasını gelecek nesillere taşımayı hedefliyorlar. Sevinç Erbulak Banu Kuruoğlu Management ve Saba Gürtuna ile yıllardır çalışmalarına devam ederken artık Ayşe Erbulak […]

Erbulak kız kardeşler sanatın her alanında….
Erbulak kız kardeşler sanatın her alanında….
Şırnak Ajans
  • Yayınlanma13 Aralık 2021 06:17

Kaybettiğimiz değerli sanatçı Altan Erbulak’ın kızları Sevinç Erbulak ve Ayşe Erbulak elele çalışmalarına tam hızla devam ediyorlar.

Şırnak AJANS – Oyuncu ve yazar Erbulak kardeşler ErbulakEvi Oyunculuk Okulunun yanı sıra Erbulak Kitap markaları ile babalarının o unutulmaz imzasını gelecek nesillere taşımayı hedefliyorlar.

Sevinç Erbulak Banu Kuruoğlu Management ve Saba Gürtuna ile yıllardır çalışmalarına devam ederken artık Ayşe Erbulak da aynı ajans çatısı altına girdi.

Fotoğraf sanatçısı Ayşegül Karacan’ın deklanşörün arkasında olduğu çekimlerde Erbulak kardeşler birlikte ve ayrı ayrı pozlar verdiler. Her ikisi de “Çok eğlenceli bir gün geçirdiklerini” ifade etti.

En çok istedikleri de bir projede birlikte rol almak.