Şırnak AJANS – Şırnak Cizrespor Külüp Yöneticisi Şenol Alğan iletişime geçtiği hayırsever işadamları ve esnaflardan topladığı gıda kolilerini, rehabilitasyon merkezi müdiresinden ve üniversiteli gençlerle birlikte kendi imkanları ile il genelindeki ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırıyor. Şırnak’ın Robin Hood’ları hayırseverlerden topladıkları yardımları engelli ve yardıma muhtaç ailelere yardım etmeye devam ediyor..

Cizrespor Külüp Yöneticisi Şenol Alğan, sağlıkçı, doktor, avukat, esnaf ve işadamaları ile iletişime geçip daha ihtiyaç sahibi ailelere destek çıkıyor. İl genelinde oluşturduğu ihtiyaç sahibi ailelerin listesine göre hareket eden Alğan şuana kadar 383 ihtiyaç sahibine gıda kolisini ulaştırdı. Engelliler haftası münasebetiyle Silopi Özel Öz Nur rehabilitasyon merkezi ile iletişime geçen Alğan, kurum müdiresi Semire Azizoğlu ve Üniversite öğrencileri Fırat Şalış, Deniz Özgür Azizoğlu,Ramazan Tanış ve Eczane teknisyeni Mehmet Barkın ile birlikte gecenin karanlığında engelli ve yakınlarını evlerinde ziyaret ederek sevindirdi. Aileler yapılan yardımlar için teşekkür etti.

Cizrespor Külüp Yöneticisi Şenol Alğan da hedeflerinin bayramdan önce 650 aileye ulaşmak olduğunu söyledi. Alğan, “salgın sürecinde evden çıkamayan imkanı olmayan insanlarımıza duyarlı işadamlarımızdan, özellikle avukatlarımızdan, doktorlarımızdan sağolsun kendi imkanlarımla topladığım yardımları ihtiyaç sahibi ailelerimize ulaştırmak için olağanüstü çaba halindeyiz. Bu süre içinde bana yardım eden meslektaşlarım var arkadaşlarım var. Şırnak geneline biz bu kampanyamızı yaymış durumdayız. Toplamda 650 aileye ulaşma hedefindeyiz” dedi.