Hayırsever işadamlarının yönetimindeki ESCUDO group daha önceki bayramlarda olduğu gibi bu bayram öncesi de Silopi’deki engelli, yetim ve yardıma muhtaç çocukları unutmadı.

2020 Ramazan bayramı öncesi gıda paketi

Şırnak AJANS – ESCUDO group yetkililerinin #SizleriUnutmadık şiarıyla her bayram öncesi olduğu gibi bu bayram öncesi de Özel Öz Nur Rehabilitasyon Merkezi Müdiresi Engelsiz Yaşam gönüllüsü Semire Azizoğlu’nun araştırmaları neticesi çıkan engelli,yetim-öksüz ve yardıma muhtaç çocuklarından 20 sine bayramlık elbise ile bayram şekerleri verildi.

Engelsiz Yaşam gönüllüsü Rehabilitasyon Merkezi müdiresi Semire Azizoğlu

ESCUDO Group sponsorluğunda dağıtılacak elbise ve bayram şeker ile lokumlarını tek tek evlerine götürüp bayramlarını kutlayan Engelsiz Yaşam gönüllüsü Rehabilitasyon Merkezi müdiresi Semire Azizoğlu, Öncelikle bizleri hiçbir bayram yalnız bırakmayan ESCUDO Group yönetimi ve ekibine şükranlarımızı sunuyoruz.

 

Bir önceki Ramazan bayramında da gıda yardım paketleri yollayarak yardıma muhtaç ile engelli,yetim çocuklarımızı ve ailelerinin bir nebze yüzlerinin gülmesine müsebbip olan ESCUDO Group bu bayramda da saha çalışmamız sonrası belirlenen çocuklarımıza bayramlık elbise ile lokum ve şeker ile bayramlarını kutlamamıza vesile oldular. Bu duyarlı davranış ve desteklerinden dolayı kurumum Özel Öz Nur Rehabilitasyon ile Engelsiz Yaşam gönüllüsü olduğum camia adına şükranlarımı sunuyorum. Dedi.

 

ESCUDO