DAİB Seçim sonrası Kesik ve Bostancı’dan katılımcılara TEŞEKKÜR

Doğu Anadolu İhracatçılar birliği DAİB’in olağan genel kurulu seçimleri için Şırnak merkez ve ilçelerinden Erzurum’a giderek katılım sağlayan ihracatçılara iş insanlarımıza teşekkür. Şırnak AJANS – Irak ihracatının lokomotifi konumunda olan Şırnak’ın Silopi ve Cizre ilçelerindeki ihracatçılar, 17 Nisan’da Erzurum’da gerçekleşen olağan genel kurul seçimi için bir gün önceden ve Ramazan ayı münasebetiyle oruçlu olmalarına rağmen […]

DAİB Seçim sonrası Kesik ve Bostancı’dan katılımcılara TEŞEKKÜR
DAİB Seçim sonrası Kesik ve Bostancı’dan katılımcılara TEŞEKKÜR
Şırnak Ajans
  • Yayınlanma19 Nisan 2022 10:22

Doğu Anadolu İhracatçılar birliği DAİB’in olağan genel kurulu seçimleri için Şırnak merkez ve ilçelerinden Erzurum’a giderek katılım sağlayan ihracatçılara iş insanlarımıza teşekkür.

Şırnak AJANS – Irak ihracatının lokomotifi konumunda olan Şırnak’ın Silopi ve Cizre ilçelerindeki ihracatçılar, 17 Nisan’da Erzurum’da gerçekleşen olağan genel kurul seçimi için bir gün önceden ve Ramazan ayı münasebetiyle oruçlu olmalarına rağmen Erzurum’a gitmek için yollara düşmüşlerdi.

‘’seçime katılan Silopi’li iş insanlarından ihracatçı Abdurrahman Kesik ile Nihat Bostancı’dan katılımcılara teşekkür.

İş insanları Nihat Bostancı ve Abdurrahman Kesik tarafından ortak yayınlanan açıklamada;

Ülkemizin ve memleketimizin kalkınması için değil ellerini taşın altına adeta bedenlerini taşın altına koyup Dünyayı kavurup evlere hapsettiren çağın vebası COVID19 pandemi sürecinde bile dövizin yurda girişi canla başla çalışan ihracatçılarımıza teşekkürü bir borç biliriz. O süreçte olduğu gibi ihracatçın daha da gelişimi için kurulu olan Doğu Anadolu İhracatçılar birliği DAİB seçimleri sürecinde de oruçlu olmalarına rağmen, iş yoğunluğuna rağmen Demokratik bir seçim olması için Şırnak’tan Erzurum’a gelen tüm ihracatçılarımıza canı gönülden şükranlarımızı sunuyoruz. ‘’Birliğimiz seçimlerinin kaybedeni yoktur, verilen görevler vardır.’’ Diyerek seçilen arkadaşlarımıza başarılar diler memleketimiz ve ülkemiz için hayırlara bol kazançlara vesile olmasını diliyoruz.

Haber – Halil AZİZOĞLU / Şırnak AJANS