Cizre’li voleybolcular başarılara imza atmaya devam ediyor

Cizre’li voleybolcular başarılara imza atmaya devam ediyor.Bölge voleybolcuları Cizre’de bir araya gelerek hünerlerini sergilediler. Cizre belediyesine bağlı kadın voleybol takımı Şırnak belediye Sporu yenerek liderliğe yükselmeye devam ederken Cizre Belediye erkek takımı da Hakkari’yi yendi. Cizre’li taraftarların yoğun ilgi gösterdiği voleybol maçlarında Cizre’li kadın ve erkek voleybol takımları rakiplerini yenerek seyircileri sevindirdi. Cizre belediyesine  bağlı […]

Cizre’li voleybolcular başarılara imza atmaya devam ediyor
Cizre’li voleybolcular başarılara imza atmaya devam ediyor
  • Yayınlanma21 Kasım 2017 11:31

Cizre’li voleybolcular başarılara imza atmaya devam ediyor.Bölge voleybolcuları Cizre’de bir araya gelerek hünerlerini sergilediler. Cizre belediyesine bağlı kadın voleybol takımı Şırnak belediye Sporu yenerek liderliğe yükselmeye devam ederken Cizre Belediye erkek takımı da Hakkari’yi yendi.

Cizre’li taraftarların yoğun ilgi gösterdiği voleybol maçlarında Cizre’li kadın ve erkek voleybol takımları rakiplerini yenerek seyircileri sevindirdi.

Cizre belediyesine  bağlı kadın Voleybol takımı Şırnak Belediye Sporu 3-0 yenerken , Erkek voleybol takımı ise Hakkâri Gençlik Voleybol takımını 3-0 yendi. Böylece her iki takımda 3 puanın sahibi oldu. Cizre’li seyircilere maç boyunca sporculara desteklerinden dolayı teşekkür eden Cizre Belediye Başkanı ve Kaymakam Faik ARICAN oyuncuları tebrik ettikten sonra hatıra fotoğrafı çektirdi.