Cizre’de “Arkadaşını Bul, Takımını Kur Mahalle Ligi” başladı

Cizre Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın Türkiye genelinde ilk defa düzenlediği ve Spor Toto Teşkilatı’nın da desteklediği “Arkadaşını Bul, Takımını Kur Mahalle Ligi” başladı. Gençlik ve Spor Bakanlığının Türkiye genelinde 14-19 yaş arası gençlere yönelik ilk defa düzenlediği Spor Toto Teşkilatının da desteklemiş olduğu ve Cizre Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından yürütülecek olan projede batminton, […]

Cizre’de “Arkadaşını Bul, Takımını Kur Mahalle Ligi” başladı
Cizre’de “Arkadaşını Bul, Takımını Kur Mahalle Ligi” başladı
Şırnak Ajans
  • Yayınlanma16 Eylül 2022 06:43

Cizre Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın Türkiye genelinde ilk defa düzenlediği ve Spor Toto Teşkilatı’nın da desteklediği “Arkadaşını Bul, Takımını Kur Mahalle Ligi” başladı.


Gençlik ve Spor Bakanlığının Türkiye genelinde 14-19 yaş arası gençlere yönelik ilk defa düzenlediği Spor Toto Teşkilatının da desteklemiş olduğu ve Cizre Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından yürütülecek olan projede batminton, basketbol, hentbol ve voleybol branşlarından oluşan “Mahalle Ligi” spor etkinliği start aldı.
Cizre’de Cudi Mahallesi’nde bulunan spor lisesinde Şırnak Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Mahalle Ligi” geniş bir katılım ve yoğun bir ilgi ile başladı.

Spor etkinliğine Cizre Kaymakamı Nazlı Demir, Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdullah Ayar, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Abdülhakim Selimoğlu, İl Milli Eğitim Müdürü Şahan İke, Emniyet Müdür Yardımcısı Erhan Ergün ve sporcular katıldı. Şırnak AJANS