CHP İl Başkanı BİLİN’den 10 Kasım mesajı

Cumhuriyet Halk Partisi Şırnak İl Başkanı Cangir BİLİN, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ölümünün 82. yıldönümü münasebetiyle anma mesajı yayınladı. Şırnak AJANS – Cumhuriyet Halk Partisi Şırnak İl Başkanı Cangir BİLİN, Ulu önderimiz ve başta mazlum milletler olmak üzere tüm dünyaya örnek olmuş büyük devlet adamı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ebediyete intikalinin 82. yılında saygı, […]

CHP İl Başkanı BİLİN’den 10 Kasım mesajı
CHP İl Başkanı BİLİN’den 10 Kasım mesajı
Şırnak Ajans
  • Yayınlanma10 Kasım 2020 10:13

Cumhuriyet Halk Partisi Şırnak İl Başkanı Cangir BİLİN, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ölümünün 82. yıldönümü münasebetiyle anma mesajı yayınladı.

Şırnak AJANS – Cumhuriyet Halk Partisi Şırnak İl Başkanı Cangir BİLİN, Ulu önderimiz ve başta mazlum milletler olmak üzere tüm dünyaya örnek olmuş büyük devlet adamı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ebediyete intikalinin 82. yılında saygı, rahmet ve giderek büyüyen bir özlemle anıyoruz. 10 Kasım sadece Mustafa Kemal Atatürk’ü anma günü değil, O’nun eserlerini geliştirerek geleceğe taşıma azmimizi yinelediğimiz bir gündür. Yolumuzu da, kendisinin akıl ve bilimi temel alan düşünce sistemi aydınlatmakta, karşılaştığı bütün güçlükleri yenmesini bilen direnci, bize güç vermektedir.

‘Mustafa Kemal Atatürk’ün bizlere bıraktığı en büyük miras olan Türkiye Cumhuriyeti, birlik, beraberlik ve bütünlük içinde özgürlüklerine sahip çıkan vatandaşlarımızın kararlılığıyla sonsuza kadar yaşayacak, çağdaş dünyada hak ettiği yere yükselecektir. Bu inançla, Cumhuriyet Halk Partisi Şırnak İl Başkanlığı olarak Mustafa Kemal Atatürk’ü saygıyla selamlıyor ve sonsuza kadar emanetlerinin bekçisi olacağımıza söz veriyoruz.”ifadelerine yer verdi.