Türkiye’nin büyük markalarından SARAR group ev tekstil markası SAREV, bölgenin ilk mağazasını Silopi’de açtı.

Şırnak AJANS – Ev tekstili alanında yenilikleriyle farklı; kalitesi, tasarımı, şıklığı ile gözleri kamaştıran SARAR markası olan SAREV, bölgenin ilk mağazasını 22 Şubat 2021 Pazartesi günü Silopi’de açılıyor.

Bölgemiz de ilk mağazasını Silopi’de açan Sarar, yarından itibaren Silopi halkının hizmetinde olacaktır.

SAREV Mağaza sahibi işadamı Selim HAŞİMOĞLU

SAREV Mağaza sahibi işadamı Selim Haşimoğlu açıklamasında, ‘’Silopi Sarar mağazası olarak yıllardır değerli halkımızın güvenini ve memnuniyetini duymaktan gurur duyuyoruz. Emin adımlarla yürüdüğümüz bu yolda sizlerin talepleri doğrultusunda Sarev ev tekstil mağazamızı da hizmetinize açmış bulunmaktayız. Diyen Haşimoğlu, Sarev; yüksek dayanıklılık ve uzun süreli kullanım anlayışı ile üretilmektedir ev tekstilinde yüzlerce farklı ürün ve benzersiz tasarım ve kaliteli kumaşlarla Silopi halkını buluşturmaktan mutluluk duyduğunu ifade etti. Dedi.

Önceliği her zaman tüketicisi olan SAREV, ürünlerinde kullandığı %100 pamuklu, antibakteriyel ve çekmezlik özelliği sağlayan Sanfor uygulamasıyla, rakiplerinden ayrılıyor.

Özel günler için de nevresim takımları üreten SAREV’in ürün yelpazesini; nevresim takımları, uyku setleri, yatak örtüleri, pikeler, battaniyeler, masa örtüleri ile havlu, lastikli çarşaf, yastık ve yorgan gibi ayrı kullanıma uygun ürünlerden oluşan yan ürünler oluşturuyor. Halil Coşkun AZİZOĞLU /Şırnak AJANS