Başkanı Ürek, Bakan Soylu’ya el dokumalı kilim hediye etti

Şırnak’ın Uludere Belediye Başkanı Sait Ürek, Ankara’da İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile görüştü. Başkan Ürek Bakan Soylu’ya el dokumalı kilim armağan etti. Şırnak AJANS – Uludere Belediye Başkanı Ürek ve Uzungeçit Belde Belediye Başkanı Cemil Yıldız, Ankara’da İçişleri Bakan Süleyman Soylu’yu ziyaret etti. Bakan Asil, makamında ağırladığı başkanlarla yapılan çalışmalar ile ilgili bilgi aldıktan sonra […]

Başkanı Ürek, Bakan Soylu’ya el dokumalı kilim hediye etti
Başkanı Ürek, Bakan Soylu’ya el dokumalı kilim hediye etti
Şırnak Ajans
  • Yayınlanma29 Temmuz 2020 08:58

Şırnak’ın Uludere Belediye Başkanı Sait Ürek, Ankara’da İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile görüştü. Başkan Ürek Bakan Soylu’ya el dokumalı kilim armağan etti.


Şırnak AJANS – Uludere Belediye Başkanı Ürek ve Uzungeçit Belde Belediye Başkanı Cemil Yıldız, Ankara’da İçişleri Bakan Süleyman Soylu’yu ziyaret etti. Bakan Asil, makamında ağırladığı başkanlarla yapılan çalışmalar ile ilgili bilgi aldıktan sonra bölgede yapılacak olan yatırımların hız kazanması için çalışmalar başlatıldığını söyledi.


Uludere Belediye Başkanı Ürek, Bakan Soylu ile yapılan müzakerenin çok randımanlı geçtiğini belirterek, “Ankara’ya birtakım çalışmalar için gelmiştik. Burada İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu’yu makamında ziyaret ettik. Sağ olsunlar kazamıza ve beldelerimizde yapılan çalışmalarla alakalı bilgi verdik. Allahın izniyle yeni hizmetler Uludereli halkımız için gelecektir” diye konuştu.
Ziyarette Başkan Ürek tarafından Bakan Soylu’ya el dokumalı kilim armağan edildi.