Bakan Soylu;“İki yüzlü değil, beş yüzlü bir Kılıçdaroğlu ile karşı karşıyayız”

AK Parti Genel Merkez AR-GE ve Eğitim Başkanlığınca Şırnak’ta düzenlenen eğitimlerde İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, “Türkiye Yüzyılı” konulu konuşma gerçekleştirdi. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu,”İngiltere’deki faizcilere laf söylerken iyi, onların ayağına giderken iltifat ederken yine iyi, ikiyüzlü değil, beş yüzlü bir Kılıçdaroğlu ile karşı karşıyayız” dedi. “Biz kendi gücümüzle dinamiklerimizle adımlarımızı atarken Kılıçdaroğlu da elin adamına […]

Bakan Soylu;“İki yüzlü değil, beş yüzlü bir Kılıçdaroğlu ile karşı karşıyayız”
Bakan Soylu;“İki yüzlü değil, beş yüzlü bir Kılıçdaroğlu ile karşı karşıyayız”
Şırnak Ajans
  • Yayınlanma7 Kasım 2022 06:58

AK Parti Genel Merkez AR-GE ve Eğitim Başkanlığınca Şırnak’ta düzenlenen eğitimlerde İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, “Türkiye Yüzyılı” konulu konuşma gerçekleştirdi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu,”İngiltere’deki faizcilere laf söylerken iyi, onların ayağına giderken iltifat ederken yine iyi, ikiyüzlü değil, beş yüzlü bir Kılıçdaroğlu ile karşı karşıyayız” dedi.

“Biz kendi gücümüzle dinamiklerimizle adımlarımızı atarken Kılıçdaroğlu da elin adamına diz çökmekle meşgul” sözleriyle eleştiren Bakan Soylu, “İftira atmakla meşgul. Türk Silahlı Kuvvetlerini kimyasal gaz kullandı diye iftira atanlara kuyruk olmakla meşgul. Bu ülkenin jandarmasını, emniyetini, uyuşturucu kaçakçılığı ile cari açığı kapatmak için yapmakla, iftira atmakla meşgul. Yazıklar olsun. Kendi devletine bu kadar düşman. Kendi milletine bu kadar düşman. Ama İngiltere’deki faizcilere laf söylerken iyi, onların ayağına giderken iltifat ederken yine iyi. İkiyüzlü değil, beş yüzlü bir Kılıçdaroğlu ile karşı karşıyayız” ifadelerinde bulundu.
Şırnak’ta bir otelde düzenlenen “Türkiye Yüzyılı” eğitim programına, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, AK Partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı. Şırnak AJANS