Avrupa Güzeli Duygu Çakmak, önce Şırnak ardından Hakkariye gidecek

2021 Avrupa güzeli Duygu Çakmak, Şubat ayında Şırnak ve ardından Hakkari’ye gideceğini duyurarak Redbull yöneticisine tepki gösterdi. Şırnak AJANS – Avrupa ve Türkiye güzellerinden Ünlü manken Duygu Çakmak, Hakkari ile ilgili açıklamasında, RedBull Pazarlama Müdürü Ozan Eyidoğan’ın, “Kaçınmanız gereken tek şehir Hakkari.” şeklindeki açıklamasını önyargılı olarak niteledi. “ÖNYARGILARLA MÜCADELE ETMEYE DEVAM EDECEĞİM” Kendisinin de, Doğu Anadolu’da […]

Avrupa Güzeli Duygu Çakmak, önce Şırnak ardından Hakkariye gidecek
Avrupa Güzeli Duygu Çakmak, önce Şırnak ardından Hakkariye gidecek
Şırnak Ajans
  • Yayınlanma29 Ocak 2022 17:56

2021 Avrupa güzeli Duygu Çakmak, Şubat ayında Şırnak ve ardından Hakkari’ye gideceğini duyurarak Redbull yöneticisine tepki gösterdi.

Şırnak AJANS – Avrupa ve Türkiye güzellerinden Ünlü manken Duygu Çakmak, Hakkari ile ilgili açıklamasında, RedBull Pazarlama Müdürü Ozan Eyidoğan’ın, “Kaçınmanız gereken tek şehir Hakkari.” şeklindeki açıklamasını önyargılı olarak niteledi.

“ÖNYARGILARLA MÜCADELE ETMEYE DEVAM EDECEĞİM”

Kendisinin de, Doğu Anadolu’da birçok noktada moda çekimi yaptığını hatırlatan Duygu Çakmak, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Geçtiğimiz yıl Türkiye’de ilke imza atarak Tunceli’nin 3 bin rakımlı Munzur Dağlarına tek başıma giderek moda çekimi gerçekleştirdim yine geçtiğimiz günlerde de Diyarbakır’da bu şekilde bir çalışma yaptık. Amacım bu bölgelerdeki önyargıyı kırmaktı ama görüyorum ki hâlâ bu önyargılar devam etmekte ama bu tarz olumsuzluklar bizi asla yıldırmıyor bundan sonraki çekimlerimi Doğu’nun birçok bölgesinde gerçekleştirmeye devam edeceğim.”

ŞUBAT AYINDA ŞIRNAK’A, SONRA HAKKARİ’YE GELECEK

Şubat ayında moda çekimi için Şırnak’a gideceğini söyleyen Duygu Çakmak, en yakın zamanda Hakkari’yi de ziyaret edeceğini sözlerine ekledi.