ASKON Şırnak’tan 10 Bin maske bağışı

Şırnak AJANS – Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Şırnak şubesi Şırnak genelinde 10 bin maskeyi ücretsiz dağıttı. Anadolu Aslanları İşadamları Derneği Şırnak şubesi Şırnak Valiliği Vefa Sosyal Destek Grubu’na 5 bin adet, Silopi Kaymakamlığı Vefa Destek grubuna 2 Bin adet, emniyet, jandarma ve Tır parkı şoförlerine 1000 adet ve Şırnak, Cizre, Silopi’deki vatandaşlara da 2 […]

ASKON Şırnak’tan 10 Bin maske bağışı
ASKON Şırnak’tan 10 Bin maske bağışı
Şırnak Ajans
  • Yayınlanma5 Mayıs 2020 07:31

Şırnak AJANS – Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Şırnak şubesi Şırnak genelinde 10 bin maskeyi ücretsiz dağıttı.
Anadolu Aslanları İşadamları Derneği Şırnak şubesi Şırnak Valiliği Vefa Sosyal Destek Grubu’na 5 bin adet, Silopi Kaymakamlığı Vefa Destek grubuna 2 Bin adet, emniyet, jandarma ve Tır parkı şoförlerine 1000 adet ve Şırnak, Cizre, Silopi’deki vatandaşlara da 2 bin olmak üzere toplamda 10 bin maske bağışladı.

 

ASKON Şırnak Şube Başkanı Abdurrahman Kesik, “koronavirüs nedeniyle kamu kurumlarımıza maske bağışında bulunduk. Katkımız olsun istedik. Kurumlarımızın dışında Şırnak merkez, Cizre ve Silopi ilçelerimizde de esnaf ve vatandaşlarımıza maske dağıtımı yaptık” dedi.