35 gündür deprem bölgesinde çalışan formenden teşekkür mektubu

35 gündür deprem bölgesinde olan Midyat Belediyesi formeni Halil Düz’den teşekkür mektubu..   Asrın felaketinin yaşandığı bölgelerden Adıyaman’a ikinci günden bu yana enkazda arama ve enkaz kaldırma çalışmaları ile geçici konaklama merkezlerinde faaliyet yürüten Midyat belediyesi imar işleri formeni bu çalışmalarda emek veren herkese duygu yüklü teşekkür mektubu yayınladı. 7 Şubat 2023 tarihinden bu yana […]

35 gündür deprem bölgesinde çalışan formenden teşekkür mektubu
35 gündür deprem bölgesinde çalışan formenden teşekkür mektubu
Şırnak Ajans
  • Yayınlanma13 Mart 2023 10:52

35 gündür deprem bölgesinde olan Midyat Belediyesi formeni Halil Düz’den teşekkür mektubu..

 

Asrın felaketinin yaşandığı bölgelerden Adıyaman’a ikinci günden bu yana enkazda arama ve enkaz kaldırma çalışmaları ile geçici konaklama merkezlerinde faaliyet yürüten Midyat belediyesi imar işleri formeni bu çalışmalarda emek veren herkese duygu yüklü teşekkür mektubu yayınladı.

7 Şubat 2023 tarihinden bu yana Adıyaman’daki enkazda arama ve kaldırma çalışmalarının yanı sıra Midyat belediyesi başkanı Veysi Şahin başkanlığında yürütülen tüm çalışmalarda yer alan Midyat belediyesi fen işleri müdürlüğünde formen olarak görev yapan Halil Düz, 35 gündür çalışmalara katıldığı Adıyaman’dan ayrılmadan evvel duygu yüklü bir teşekkür mektubu yayınladı.

Belediye fen işleri formeni Halil Düz mektubunda; Midyat belediye başkanımız sayın Veysi Şahin nezdinde emeği geçen herkese şükranlarımı sunuyorum. Asrın felaketinde yaşamlarını yitiren tüm canlarımıza Allah’tan rahmet yakınlarına sevenlerine sabır metanet ve baş sağlığı diliyorum. Adıyaman halkına varsa tüm haklarımız helal hoş olsun Allah yardımcıları olsun. İfadelerinin yazılı olduğu bir mektup yayınladı.

Midyat Belediye Başkanı Veysi Şahin, Midyat ilçesinden depremden etkilenen kentlere yapılan yardımlarla ilgili incelemelerde bulunmuş ve sivil toplum kuruluşlarında gönüllü faaliyet yürüten gençlerin yürüttüğü çalışmalarla ilgili inceleme yapan Şahin, Midyat Belediyesi Sosyal Destek Mağazasında sunulan hizmetle ilgili bilgi aldıktan sonra çalışma yürüten ekiplere teşekkür etti. Halil Azizoğlu/Şırnak AJANS